logo
Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
Paylaş:
19 Ocak 2020 Pazar 22:33:18
futbol
22:55Lorient - PSG (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
22:45Juventus - Parma (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
22:45Juventus - ParmaCanlı
futbol
22:30Tenerife - GironaCanlı
futbol
22:30Extremadura - AlmeríaCanlı
futbol
22:15Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Knattspyrnufélagið ÞrótturCanlı
basketbol
22:00Marist - Iona GaelsCanlı
basketbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Maccabi HaifaCanlı
futbol
21:45Zulte Waregem - GenkCanlı
tenis
21:33Semyon Rakov - Pavel TatarnikovCanlı
futbol
21:30Club Sportivo Sergipe - Sociedade Boca JuniorCanlı
basketbol
21:30Stargard Szczecinski - Polpharma Starogard GdańskiCanlı
futbol
21:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ra'ananaCanlı
futbol
21:00Renaissance Sportive de Berkane - Raja CasablancaCanlı
futbol
21:00Deportivo Malacateco - Deportivo GuastatoyaCanlı
basketbol
21:00Rutgers - Minnesota Golden GophersCanlı
basketbol
21:00Primorska Koper - KrkaCanlı
futbol
20:30Antigua - Deportivo IztapaCanlı
futbol
20:30Arab Contractors - Ahly CairoCanlı
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)Canlı
futbol
20:15Athletic Bilbao - Celta de VigoCanlı
futbol
20:15Famalicão - MarítimoCanlı
futbol
20:15Eldense - Novelda
futbol
20:15Olympiacos - Aris
futbol
20:45Deportivo Toluca - Club Necaxa
futbol
21:00Thies - Amitie
futbol
21:00Ouakam - SONACOS
basketbol
21:00Dynamic - Dunav Stari Banovci
tenis
21:28Elizaveta Kozlova - Alena Sergeychik
basketbol
21:30Olivais - Academico
futbol
21:45Vasco da Gama - Bangu Atlético Clube
futbol
21:45Caucaia - Barbalha
futbol
21:45Agremiação Sportiva Arapiraquense - Centro Esportivo Olhodaguense
futbol
21:45Bamako - Djoliba AC Bamako
futbol
21:45Futebol Clube - Sport Club Santa Cruz
futbol
21:45Globo - ASSU
futbol
21:45Associação Olímpica de Itabaiana - Dorense
tenis
21:45Brandon Nakashima - Geoffrey Blancaneaux
futbol
22:00Afogados da Ingazeıra - Salgueiro
futbol
22:00Akademika Vitória - Decisao
futbol
22:00Clube Náutico Capibaribe - Sport Club do Recife
futbol
22:00Ferroviário - Horizonte
futbol
22:00Clube do Remo - Tapajos Futebol Clube
futbol
22:00Londrina Esporte Clube - Parana Soccer Technical Center
futbol
22:00Branco Sport Club - Paraná Clube
futbol
22:00Toledo Colônia Work - Cianorte Futebol Clube
futbol
22:00Carroi - Lusitanos
futbol
22:00Pelotas - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
22:00Altos - Timon
basketbol
22:00Valencia - Universidad Catolica de Murcia
basketbol
22:00Brothers - Rappers
tenis
22:00Audrey Albie - Marine Partaud
tenis
22:00Diana Maria Mihail - Zora Hudson
futbol
22:30Uruguay Montevideo - Rocha
futbol
22:55Lorient - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Potiguar - Força e
futbol
23:00Flamengo - Parnahyba
futbol
23:00Dunbeholden - Cavalier
futbol
23:00Molynes United - Portmore United
futbol
23:00Tivoli Gardens - FC
futbol
23:00Vere United - Waterhouse
futbol
23:00Grecia - Universidad de Kosta Rika
futbol
23:00Guanacasteca - Barrio Mexico
futbol
23:00Barcelona - Granada (spor SMART HD)
basketbol
23:00SA Spurs - Miami Heat (S SPORT HD)
tenis
23:00Claire - Nadia Podoroska
futbol
23:00Barcelona - Granada
futbol
23:00Ave - Boavista Porto
futbol
23:00Benevento Calcio - Pisa 1909
futbol
23:00Atletico Camioneros - Círculo Deportivo
futbol
23:30Martin De Formosa - Boca Unidos
futbol
00:00Coritiba Foot Ball Club - Cascavel
futbol
00:00Operario Ferroviario - Cascavel
futbol
00:00Municipal Limeño - CD
futbol
00:00Combined Northerners - Fontenoy United
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Catocha
futbol
00:00Suchitepéquez - Deportivo Xinabajul
futbol
00:00Deportivo San Pedro - Solola
futbol
00:00Real De Minas - Platense Puerto Cortes
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Limón
futbol
00:00Cofutpa - Municipal Liberia
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Puntarenas
futbol
00:00Cuautla - Deportivo Cafessa
futbol
00:0012 de Octubre FutbolClub - Club Libertad
futbol
00:00Mantab United - Road Jets
futbol
00:00Deportivo Madryn - Mayo
futbol
00:00Sporting Cristal - Independiente del Valle
futbol
00:15Independiente San Vicente - Once Municipal
futbol
01:00Associação Desportiva Cabofriense - Fluminense FutbolClub
futbol
01:00Deportivo Petapa - Deportivo Carchá
futbol
01:00Motagua - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Humble Lions - Arnett Gardens
futbol
01:00Alajuelense - Herediano
futbol
01:00Sportivo Belgrano - Unión de Sunchales
futbol
01:00Querétaro - Club Tijuana
futbol
01:10Independiente Avellaneda - Club Atlético River Plate
futbol
02:00Deportes Copiapo - Deportes Temuco
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Douglas Haig
futbol
02:00Curicó Unido - Cerro
futbol
02:00Millonarios Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:15Springs - Royal Grenada Police Force
futbol
02:15Club Olimpia - Club General Díaz
tenis
03:00Yoshihito Nishioka - Laslo Djere
tenis
03:00Christina McHale - Petra Martic
tenis
03:00Ekaterina Alexandrova - Belen Teichmann
tenis
03:00Julia Goerges - Viktoria Kuzmova
tenis
03:00Martina Trevisan - Sofia Kenin
tenis
03:00Naomi Osaka - Marie Bouzkova
tenis
03:00Paula Badosa Gibert - Johanna Larsson
tenis
03:00Saisai Zheng - Anna Kalinskaya
tenis
03:00Viktorija Golubic - Zhu
futbol
03:00Carlos - Municipal Pérez Zeledón
futbol
03:00Salvador - İzlanda
tenis
03:00Daniel Evans - Mackenzie Mcdonald
tenis
03:00Denis Shapovalov - Marton Fucsovics
tenis
03:00Guido Pella - John-Patrick Smith
tenis
03:00Matteo Berrettini - Andrew Harris
tenis
03:00Mohamed Safwat - Gregoire Barrere
tenis
03:00Roberto Carballes Baena - Richard Berankis
tenis
03:00Querrey - Borna Coric
futbol
03:45Club Santos Laguna - Club León
futbol
04:00Boca Juniors - Clube Atlético Paranaense
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
tenis
04:30Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
tenis
04:30Jannik Sinner - Purcell
tenis
04:30Radu Albot - Milos Raonic
tenis
04:30Anastasia Potapova - Serena Williams
tenis
04:30Li - Lizette Cabrera
tenis
04:30Kaia Kanepi - Barbora Krejcikova
tenis
04:30Sorana Cirstea - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
05:00Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
05:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
tenis
05:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
tenis
05:00Tennys Sandgren - Marco Trungelliti
tenis
05:00Alison Riske - Yafan Wang
tenis
05:00Katerina Siniakova - Petra Kvitova
tenis
05:00Kristie - Caroline Wozniacki
tenis
05:00Magda Linette - Arantxa
tenis
05:00Tamara Zidansek - Na-Lae
tenis
06:00Jordan Thompson - Alexander Bublik
tenis
06:00Marin Cilic - Corentin Moutet
tenis
06:00Quentin Halys - Filip Krajinović
tenis
06:00Steve Johnson - Roger Federer
tenis
06:00Kasidit Samrej - Kaichi Uchida
tenis
06:00Mirza Basic - Gonzalo Escobar
tenis
06:30Alejandro Davidovich Fokina - Norbert Gombos
tenis
06:30Hubert Hurkacz - Dennis Novak
tenis
06:30Juan Ignacio Londero - Grigor Dimitrov
tenis
06:30Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
tenis
06:30Pablo Andujar - Michael Mmoh
tenis
06:30Madison Brengle - Caroline Garcia
tenis
06:30Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
tenis
06:30Venus Williams - Cori Gauff
tenis
07:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
tenis
07:00Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
tenis
07:00Madison Keys - Darya Kasatkina
tenis
07:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
tenis
07:30Daniel Altmaier - Malek Jaziri
tenis
07:30Duck Hee - Sasi Kumar Mukund
tenis
07:30Illya Marchenko - Alex Molcan
tenis
08:00Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
08:00Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
tenis
08:00John Millman - Humbert
tenis
08:00Philipp Kohlschreiber - Marcos Giron
tenis
08:00Tatsuma - Prajnesh Gunneswaran
tenis
08:30Aliaksandra Sasnovich - Greet Minnen
tenis
08:30Bernarda Pera - Elena Rybakina
tenis
08:30Johanna Konta - Jabeur
tenis
08:30Kaja Juvan - Dayana Yastremskaya
tenis
08:30Hibino - Shuai Peng
tenis
08:30Polona Hercog - Rebecca Peterson
tenis
08:30Samantha Stosur - Caty McNally
tenis
09:00Borna Gojo - Aragone
tenis
09:00Santiago Giraldo - Goncalo Oliveira
tenis
09:00Evgeny Karlovskiy - Michael Mathayomchand
futbol
09:15Brigade Boys - Sankata Club
tenis
10:30Filip Peliwo - Filippo Baldi
tenis
10:30Hugo Grenier - Arthur De Greef
tenis
10:30Thanapet Chanta - Zdenek Kolar
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Salvatore Caruso
tenis
11:00Ashleigh Barty - Lesya Tsurenko
futbol
11:30Minerva Punjab - Gokulam Kerala
tenis
12:00Denis Yevseyev - Palaphoom Kovapitukted
tenis
12:00Roman Safiullin - Yan
futbol
12:15Chyasal Youth - Nepal Army
tenis
12:30Jan-Lennard Struff - Novak Djokovic
tenis
13:00Sloane Stephens - Shuai Zhang
futbol
13:00Istra 1961 - Zarkovo
futbol
13:30Baadraan Tehran - Rayka Babol
futbol
13:30Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Navad Urmia - Aluminium Arak
futbol
13:30Chooka Talesh - Shohada Babolsar
futbol
13:30Shahrdari Bandar Abbas - Shahrdari
futbol
13:30Novin Kerman - Shahrdari Hamedan
futbol
13:30Naft Gachsaran - Besat Kermanshah
futbol
13:30Naft Omidiyeh - Melli Hafari
futbol
13:30Hamedan - Iranjavan
futbol
13:30Shahrdari Fuman - Kheybar Khorramabad
futbol
13:30Shahrdari Mahshahr - Shahr-e Babak
futbol
14:30Bujumbura - Dynamic
futbol
15:00Hakoah Amidar Ramat Gan - Ashdod
futbol
15:00Wehen Wiesbaden - Ferencvárosi
futbol
15:30Maccabi Bnei Raina - Hapoel Sandala Gilboa
futbol
15:30Al-Nasr Kahire - Coca Cola
futbol
15:30Gomhoreyet Shebeen - Petrojet
futbol
15:30Suez Montakhab - Tersana
futbol
15:30Aswan - Wadi Degla
futbol
16:00Kuala Lumpur - Hougang United
futbol
16:30Gorica - Slavoj Vysehrad
futbol
16:30Kazma Sporting Club - Kuwait
futbol
16:40East Riffa Club - Manama Club
futbol
17:00Lierres - Flambeau Centre
futbol
17:30Giannina - Levadiakos
basketbol
18:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Al-Najma - Busaiteen Club
futbol
18:00Kabylie - Oran
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Nasarawa United - Warri Wolves
futbol
18:10Al-Faisaly Harmah - Al-Hilal
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor
futbol
19:00Chlef - Alger
futbol
19:00Sports - Grande
futbol
19:00Wagadou - Etoile Nouakchott
futbol
19:15Riffa - Hidd
tenis
19:30Warona Mdlulwa - Jamilah Snells
futbol
19:30Demba Diop Mbour - Renaissance Dakar
futbol
20:00Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği
futbol
20:00Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Bnei Sakhnin - Hapoel Ironi Acre
futbol
20:00Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon
futbol
20:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Kafr Qasim
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:30Zamalek - Al-Masry Club
futbol
21:00Safi - Wydad Casablanca
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
futbol
21:00Valletta - Sliema Wanderers
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
futbol
21:45Felgueiras - Canelas 2010
futbol
22:45Atalanta - SPAL
futbol
22:45Atalanta - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Aveley - Felixtowe & Walton
futbol
22:45Winsford United - Hyde United
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Triestina Calcio
futbol
22:55Pryve St. Hilaire - Monaco
futbol
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
23:00West Bromwich Albion - Stoke City
futbol
23:00Cosenza Calcio - Krotone
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Itupiranga
futbol
02:00Vitoria - Botafogo de Futebol e Regatas
tenis
03:00Adrian Mannarino - Dominic Thiem
tenis
03:00Alex Bolt - Albert Ramos
tenis
03:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
03:00Casper Ruud - Egor Gerasimov
tenis
03:00Christopher Eubanks - Peter Gojowczyk
tenis
03:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
tenis
03:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
tenis
03:00David Goffin - Jeremy Chardy
tenis
03:00Dominik Koepfer - Pedro Martinez Portero
tenis
03:00Ernests Gulbis - Felix Auger Aliassime
tenis
03:00Federico Delbonis - João Sousa
tenis
03:00Fernando Verdasco - Evgeny Donskoy
tenis
03:00Gael Monfils - Yen-Hsun
tenis
03:00Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
03:00Ilya Ivashka - Kevin Anderson
tenis
03:00Karlovic - Vasek Pospisil
tenis
03:00James Duckworth - Aljaz Bedene
tenis
03:00John Isner - Thiago Monteiro
tenis
03:00Jozef Kovalik - Pablo Carreno Busta
tenis
03:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
tenis
03:00Mario Vilella Martinez - Karen Khachanov
tenis
03:00Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
tenis
03:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
tenis
03:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
tenis
03:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
tenis
03:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
tenis
03:00Taylor Harry Fritz - Tallon Griekspoor
tenis
03:00Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
tenis
03:00Yuichi Sugita - Elliot Benchetrit
tenis
03:00Alejandro Tabilo - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
03:00Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
tenis
03:00Alizé Cornet - Monica Niculescu
tenis
03:00Amanda Anisimova - Zarina Diyas
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
03:00Antonia Lottner - Camila Giorgi
tenis
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
tenis
03:00Donna Vekić - Maria Sharapova
tenis
03:00Elina Svitolina - Katie Boulter
tenis
03:00Elisabetta Cocciaretto - Angelique Kerber
tenis
03:00Elise Mertens - Danka Kovinić
tenis
03:00Garbine Muguruza - Shelby Rogers
tenis
03:00Harriet Dart - Misaki
tenis
03:00Swiatek - Tímea Babos
tenis
03:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
tenis
03:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
tenis
03:00Jennifer Brady - Simona Halep
tenis
03:00Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
tenis
03:00Kateryna Kozlova - Priscilla
tenis
03:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
tenis
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
tenis
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
03:00Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
tenis
03:00Lauren Davis - Leylah Annie Fernandez
tenis
03:00Ludmilla Samsonova - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
03:00Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
basketbol
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
tenis
06:00Viktor Galovic - Shuichi Sekiguchi
tenis
06:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Gian Marco Moroni
tenis
06:00Arneodo/Begemann - Lammons/Huey
tenis
06:00Doumbia/Reboul - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
tenis
06:00Gaio/Lorenzi - Brkic/Pavic
tenis
06:00Gong/Zhang - Jaziri/Martinez
tenis
06:00King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
tenis
06:00Pel/Haase - Kovapitukted/Samrej
basketbol
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
futbol
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
futbol
15:30Tanta - Gouna
basketbol
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Partizan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
futbol
20:30FC - Alkmaar
futbol
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
futbol
22:00Exeter City - Stevenage
futbol
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
futbol
22:30Aston Villa - Watford
futbol
22:30Crystal Palace - Southampton
futbol
22:30Everton - Newcastle United
futbol
22:30Sheffield United - Manchester City
futbol
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
futbol
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
futbol
22:45Colchester United - Bradford City
futbol
22:45Leyton Orient - Northampton Town
futbol
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
futbol
22:45Salisbury City - Beaconsfield
futbol
22:45Swindon Supermarine - Dorchester Town
futbol
22:45Yate Town - Chesham United
futbol
22:45Alvechurch - Stourbridge
futbol
22:45Bromsgrove - Redditch United
futbol
22:45Coalville Town - Rushall Olympic
futbol
22:45Peterborough Sports - Hitchin Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Hednesford Town
futbol
22:45Dulwich Hamlet - Havant & Waterlooville
futbol
22:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Redcliffe - Ashton United
futbol
22:45Boston United - Brackley Town
futbol
22:45Guiseley - Darlington
futbol
22:45Leamington - Gateshead
futbol
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
futbol
22:45Salford City - Accrington Stanley
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
futbol
22:45Napoli - Lazio
futbol
22:45Braga - Sporting Lisbon
futbol
22:45Barnsley - Preston North
futbol
22:45Middlesbrough - Birmingham City
futbol
22:45Alloa Athletic - Arbroath
futbol
22:45Eindhoven - Utrecht
futbol
23:00Sevilla - Levante
futbol
23:10Lyon - Lille
futbol
23:15Chelsea - Arsenal
futbol
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
22:30Leicester City - West Ham United
futbol
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Ajax - Spakenburg
futbol
22:45Juventus - Roma
futbol
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
futbol
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Charlton Athletic - Fulham
futbol
22:45Nottingham Forest - Reading
futbol
22:45Aberdeen - Motherwell
futbol
22:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic
futbol
22:45Livingston - Johnstone
futbol
22:45Rangers - Mirren
futbol
22:45Ross County - Heart of Midlothian
futbol
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
23:15Manchester United - Burnley
futbol
23:15Manchester Utd - Burnley (S SPORT HD)
futbol
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
basketbol
03:30New York Knicks - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Lamia - PAOK
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
basketbol
15:15İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Mainz (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
16:00Celta Vigo - Eibar (spor SMART HD)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
22:00Marist - Iona GaelsCanlı
basketbol
22:00Maccabi Tel Aviv - Maccabi HaifaCanlı
basketbol
21:30Stargard Szczecinski - Polpharma Starogard GdańskiCanlı
basketbol
21:00Rutgers - Minnesota Golden GophersCanlı
basketbol
21:00Primorska Koper - KrkaCanlı
basketbol
21:00Dynamic - Dunav Stari Banovci
basketbol
21:30Olivais - Academico
basketbol
22:00Valencia - Universidad Catolica de Murcia
basketbol
22:00Brothers - Rappers
basketbol
23:00SA Spurs - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Partizan (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30New York Knicks - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
22:55Lorient - PSG (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
22:45Juventus - Parma (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
22:45Juventus - ParmaCanlı
futbol
22:30Tenerife - GironaCanlı
futbol
22:30Extremadura - AlmeríaCanlı
futbol
22:15Knattspyrnufélag Reykjavíkur - Knattspyrnufélagið ÞrótturCanlı
futbol
21:45Zulte Waregem - GenkCanlı
futbol
21:30Club Sportivo Sergipe - Sociedade Boca JuniorCanlı
futbol
21:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ra'ananaCanlı
futbol
21:00Renaissance Sportive de Berkane - Raja CasablancaCanlı
futbol
21:00Deportivo Malacateco - Deportivo GuastatoyaCanlı
futbol
20:30Antigua - Deportivo IztapaCanlı
futbol
20:30Arab Contractors - Ahly CairoCanlı
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)Canlı
futbol
20:15Athletic Bilbao - Celta de VigoCanlı
futbol
20:15Famalicão - MarítimoCanlı
futbol
20:15Eldense - Novelda
futbol
20:15Olympiacos - Aris
futbol
20:45Deportivo Toluca - Club Necaxa
futbol
21:00Thies - Amitie
futbol
21:00Ouakam - SONACOS
futbol
21:45Vasco da Gama - Bangu Atlético Clube
futbol
21:45Caucaia - Barbalha
futbol
21:45Agremiação Sportiva Arapiraquense - Centro Esportivo Olhodaguense
futbol
21:45Bamako - Djoliba AC Bamako
futbol
21:45Futebol Clube - Sport Club Santa Cruz
futbol
21:45Globo - ASSU
futbol
21:45Associação Olímpica de Itabaiana - Dorense
futbol
22:00Afogados da Ingazeıra - Salgueiro
futbol
22:00Akademika Vitória - Decisao
futbol
22:00Clube Náutico Capibaribe - Sport Club do Recife
futbol
22:00Ferroviário - Horizonte
futbol
22:00Clube do Remo - Tapajos Futebol Clube
futbol
22:00Londrina Esporte Clube - Parana Soccer Technical Center
futbol
22:00Branco Sport Club - Paraná Clube
futbol
22:00Toledo Colônia Work - Cianorte Futebol Clube
futbol
22:00Carroi - Lusitanos
futbol
22:00Pelotas - Grêmio Foot-Ball Porto Alegrense
futbol
22:00Altos - Timon
futbol
22:30Uruguay Montevideo - Rocha
futbol
22:55Lorient - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Potiguar - Força e
futbol
23:00Flamengo - Parnahyba
futbol
23:00Dunbeholden - Cavalier
futbol
23:00Molynes United - Portmore United
futbol
23:00Tivoli Gardens - FC
futbol
23:00Vere United - Waterhouse
futbol
23:00Grecia - Universidad de Kosta Rika
futbol
23:00Guanacasteca - Barrio Mexico
futbol
23:00Barcelona - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Granada
futbol
23:00Ave - Boavista Porto
futbol
23:00Benevento Calcio - Pisa 1909
futbol
23:00Atletico Camioneros - Círculo Deportivo
futbol
23:30Martin De Formosa - Boca Unidos
futbol
00:00Coritiba Foot Ball Club - Cascavel
futbol
00:00Operario Ferroviario - Cascavel
futbol
00:00Municipal Limeño - CD
futbol
00:00Combined Northerners - Fontenoy United
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Catocha
futbol
00:00Suchitepéquez - Deportivo Xinabajul
futbol
00:00Deportivo San Pedro - Solola
futbol
00:00Real De Minas - Platense Puerto Cortes
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Limón
futbol
00:00Cofutpa - Municipal Liberia
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Puntarenas
futbol
00:00Cuautla - Deportivo Cafessa
futbol
00:0012 de Octubre FutbolClub - Club Libertad
futbol
00:00Mantab United - Road Jets
futbol
00:00Deportivo Madryn - Mayo
futbol
00:00Sporting Cristal - Independiente del Valle
futbol
00:15Independiente San Vicente - Once Municipal
futbol
01:00Associação Desportiva Cabofriense - Fluminense FutbolClub
futbol
01:00Deportivo Petapa - Deportivo Carchá
futbol
01:00Motagua - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Humble Lions - Arnett Gardens
futbol
01:00Alajuelense - Herediano
futbol
01:00Sportivo Belgrano - Unión de Sunchales
futbol
01:00Querétaro - Club Tijuana
futbol
01:10Independiente Avellaneda - Club Atlético River Plate
futbol
02:00Deportes Copiapo - Deportes Temuco
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Douglas Haig
futbol
02:00Curicó Unido - Cerro
futbol
02:00Millonarios Fútbol Club - América de Cali
futbol
02:15Springs - Royal Grenada Police Force
futbol
02:15Club Olimpia - Club General Díaz
futbol
03:00Carlos - Municipal Pérez Zeledón
futbol
03:00Salvador - İzlanda
futbol
03:45Club Santos Laguna - Club León
futbol
04:00Boca Juniors - Clube Atlético Paranaense
futbol
09:15Brigade Boys - Sankata Club
futbol
11:30Minerva Punjab - Gokulam Kerala
futbol
12:15Chyasal Youth - Nepal Army
futbol
13:00Istra 1961 - Zarkovo
futbol
13:30Baadraan Tehran - Rayka Babol
futbol
13:30Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Navad Urmia - Aluminium Arak
futbol
13:30Chooka Talesh - Shohada Babolsar
futbol
13:30Shahrdari Bandar Abbas - Shahrdari
futbol
13:30Novin Kerman - Shahrdari Hamedan
futbol
13:30Naft Gachsaran - Besat Kermanshah
futbol
13:30Naft Omidiyeh - Melli Hafari
futbol
13:30Hamedan - Iranjavan
futbol
13:30Shahrdari Fuman - Kheybar Khorramabad
futbol
13:30Shahrdari Mahshahr - Shahr-e Babak
futbol
14:30Bujumbura - Dynamic
futbol
15:00Hakoah Amidar Ramat Gan - Ashdod
futbol
15:00Wehen Wiesbaden - Ferencvárosi
futbol
15:30Maccabi Bnei Raina - Hapoel Sandala Gilboa
futbol
15:30Al-Nasr Kahire - Coca Cola
futbol
15:30Gomhoreyet Shebeen - Petrojet
futbol
15:30Suez Montakhab - Tersana
futbol
15:30Aswan - Wadi Degla
futbol
16:00Kuala Lumpur - Hougang United
futbol
16:30Gorica - Slavoj Vysehrad
futbol
16:30Kazma Sporting Club - Kuwait
futbol
16:40East Riffa Club - Manama Club
futbol
17:00Lierres - Flambeau Centre
futbol
17:30Giannina - Levadiakos
futbol
18:00Al-Najma - Busaiteen Club
futbol
18:00Kabylie - Oran
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
18:00Nasarawa United - Warri Wolves
futbol
18:10Al-Faisaly Harmah - Al-Hilal
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor
futbol
19:00Chlef - Alger
futbol
19:00Sports - Grande
futbol
19:00Wagadou - Etoile Nouakchott
futbol
19:15Riffa - Hidd
futbol
19:30Demba Diop Mbour - Renaissance Dakar
futbol
20:00Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği
futbol
20:00Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Bnei Sakhnin - Hapoel Ironi Acre
futbol
20:00Hapoel Afula - Hapoel Ashkelon
futbol
20:00Hapoel Ramat Gan Giv'atayim - Kafr Qasim
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:30Zamalek - Al-Masry Club
futbol
21:00Safi - Wydad Casablanca
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
futbol
21:00Valletta - Sliema Wanderers
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
futbol
21:45Felgueiras - Canelas 2010
futbol
22:45Atalanta - SPAL
futbol
22:45Atalanta - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Aveley - Felixtowe & Walton
futbol
22:45Winsford United - Hyde United
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Triestina Calcio
futbol
22:55Pryve St. Hilaire - Monaco
futbol
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00West Bromwich Albion - Stoke City
futbol
23:00Cosenza Calcio - Krotone
futbol
02:00Paysandu Sport Club - Itupiranga
futbol
02:00Vitoria - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
futbol
15:30Tanta - Gouna
futbol
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
futbol
20:30FC - Alkmaar
futbol
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
futbol
22:00Exeter City - Stevenage
futbol
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
futbol
22:30Aston Villa - Watford
futbol
22:30Crystal Palace - Southampton
futbol
22:30Everton - Newcastle United
futbol
22:30Sheffield United - Manchester City
futbol
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
futbol
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
futbol
22:45Colchester United - Bradford City
futbol
22:45Leyton Orient - Northampton Town
futbol
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
futbol
22:45Salisbury City - Beaconsfield
futbol
22:45Swindon Supermarine - Dorchester Town
futbol
22:45Yate Town - Chesham United
futbol
22:45Alvechurch - Stourbridge
futbol
22:45Bromsgrove - Redditch United
futbol
22:45Coalville Town - Rushall Olympic
futbol
22:45Peterborough Sports - Hitchin Town
futbol
22:45Rushden & Diamonds - Hednesford Town
futbol
22:45Dulwich Hamlet - Havant & Waterlooville
futbol
22:45Bowers & Pitsea - Corinthian-Casuals
futbol
22:45Redcliffe - Ashton United
futbol
22:45Boston United - Brackley Town
futbol
22:45Guiseley - Darlington
futbol
22:45Leamington - Gateshead
futbol
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
futbol
22:45Salford City - Accrington Stanley
futbol
22:45Barnet - Farsley Celtic
futbol
22:45Bath City - Concord Rangers
futbol
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
futbol
22:45Napoli - Lazio
futbol
22:45Braga - Sporting Lisbon
futbol
22:45Barnsley - Preston North
futbol
22:45Middlesbrough - Birmingham City
futbol
22:45Alloa Athletic - Arbroath
futbol
22:45Eindhoven - Utrecht
futbol
23:00Sevilla - Levante
futbol
23:10Lyon - Lille
futbol
23:15Chelsea - Arsenal
futbol
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
22:30Leicester City - West Ham United
futbol
22:30Tottenham Hotspur - Norwich City
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
22:45Ajax - Spakenburg
futbol
22:45Juventus - Roma
futbol
22:45Club Brugge - Zulte Waregem
futbol
22:45Vitoria Guimaraes - Porto
futbol
22:45Charlton Athletic - Fulham
futbol
22:45Nottingham Forest - Reading
futbol
22:45Aberdeen - Motherwell
futbol
22:45Hibernian - Hamilton Academical
futbol
22:45Kilmarnock - Celtic
futbol
22:45Livingston - Johnstone
futbol
22:45Rangers - Mirren
futbol
22:45Ross County - Heart of Midlothian
futbol
23:00Stade de Reims - Paris Saint-Germain
futbol
23:15Manchester United - Burnley
futbol
23:15Manchester Utd - Burnley (S SPORT HD)
futbol
01:15Jose Oruro - Club Guaraní
futbol
03:30Progreso - Barcelona Sporting Club
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
18:15Asteras Tripolis - Panionios
futbol
20:00Ajman Club - Jazira Club
futbol
20:00Lamia - PAOK
futbol
20:30IJsselmeervogels - Ahead Eagles
futbol
20:30Aris - Skoda Xanthi
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Celta Vigo - Eibar (spor SMART HD)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
futbol
19:00İstanbulspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Denizlispor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
tenis
21:33Semyon Rakov - Pavel TatarnikovCanlı
tenis
21:28Elizaveta Kozlova - Alena Sergeychik
tenis
21:45Brandon Nakashima - Geoffrey Blancaneaux
tenis
22:00Audrey Albie - Marine Partaud
tenis
22:00Diana Maria Mihail - Zora Hudson
tenis
23:00Claire - Nadia Podoroska
tenis
03:00Yoshihito Nishioka - Laslo Djere
tenis
03:00Christina McHale - Petra Martic
tenis
03:00Ekaterina Alexandrova - Belen Teichmann
tenis
03:00Julia Goerges - Viktoria Kuzmova
tenis
03:00Martina Trevisan - Sofia Kenin
tenis
03:00Naomi Osaka - Marie Bouzkova
tenis
03:00Paula Badosa Gibert - Johanna Larsson
tenis
03:00Saisai Zheng - Anna Kalinskaya
tenis
03:00Viktorija Golubic - Zhu
tenis
03:00Daniel Evans - Mackenzie Mcdonald
tenis
03:00Denis Shapovalov - Marton Fucsovics
tenis
03:00Guido Pella - John-Patrick Smith
tenis
03:00Matteo Berrettini - Andrew Harris
tenis
03:00Mohamed Safwat - Gregoire Barrere
tenis
03:00Roberto Carballes Baena - Richard Berankis
tenis
03:00Querrey - Borna Coric
tenis
04:30Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
tenis
04:30Jannik Sinner - Purcell
tenis
04:30Radu Albot - Milos Raonic
tenis
04:30Anastasia Potapova - Serena Williams
tenis
04:30Li - Lizette Cabrera
tenis
04:30Kaia Kanepi - Barbora Krejcikova
tenis
04:30Sorana Cirstea - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
05:00Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
05:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
tenis
05:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
tenis
05:00Tennys Sandgren - Marco Trungelliti
tenis
05:00Alison Riske - Yafan Wang
tenis
05:00Katerina Siniakova - Petra Kvitova
tenis
05:00Kristie - Caroline Wozniacki
tenis
05:00Magda Linette - Arantxa
tenis
05:00Tamara Zidansek - Na-Lae
tenis
06:00Jordan Thompson - Alexander Bublik
tenis
06:00Marin Cilic - Corentin Moutet
tenis
06:00Quentin Halys - Filip Krajinović
tenis
06:00Steve Johnson - Roger Federer
tenis
06:00Kasidit Samrej - Kaichi Uchida
tenis
06:00Mirza Basic - Gonzalo Escobar
tenis
06:30Alejandro Davidovich Fokina - Norbert Gombos
tenis
06:30Hubert Hurkacz - Dennis Novak
tenis
06:30Juan Ignacio Londero - Grigor Dimitrov
tenis
06:30Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
tenis
06:30Pablo Andujar - Michael Mmoh
tenis
06:30Madison Brengle - Caroline Garcia
tenis
06:30Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
tenis
06:30Venus Williams - Cori Gauff
tenis
07:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
tenis
07:00Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
tenis
07:00Madison Keys - Darya Kasatkina
tenis
07:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
tenis
07:30Daniel Altmaier - Malek Jaziri
tenis
07:30Duck Hee - Sasi Kumar Mukund
tenis
07:30Illya Marchenko - Alex Molcan
tenis
08:00Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
08:00Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
tenis
08:00John Millman - Humbert
tenis
08:00Philipp Kohlschreiber - Marcos Giron
tenis
08:00Tatsuma - Prajnesh Gunneswaran
tenis
08:30Aliaksandra Sasnovich - Greet Minnen
tenis
08:30Bernarda Pera - Elena Rybakina
tenis
08:30Johanna Konta - Jabeur
tenis
08:30Kaja Juvan - Dayana Yastremskaya
tenis
08:30Hibino - Shuai Peng
tenis
08:30Polona Hercog - Rebecca Peterson
tenis
08:30Samantha Stosur - Caty McNally
tenis
09:00Borna Gojo - Aragone
tenis
09:00Santiago Giraldo - Goncalo Oliveira
tenis
09:00Evgeny Karlovskiy - Michael Mathayomchand
tenis
10:30Filip Peliwo - Filippo Baldi
tenis
10:30Hugo Grenier - Arthur De Greef
tenis
10:30Thanapet Chanta - Zdenek Kolar
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Salvatore Caruso
tenis
11:00Ashleigh Barty - Lesya Tsurenko
tenis
12:00Denis Yevseyev - Palaphoom Kovapitukted
tenis
12:00Roman Safiullin - Yan
tenis
12:30Jan-Lennard Struff - Novak Djokovic
tenis
13:00Sloane Stephens - Shuai Zhang
tenis
19:30Warona Mdlulwa - Jamilah Snells
tenis
03:00Adrian Mannarino - Dominic Thiem
tenis
03:00Alex Bolt - Albert Ramos
tenis
03:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
03:00Casper Ruud - Egor Gerasimov
tenis
03:00Christopher Eubanks - Peter Gojowczyk
tenis
03:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
tenis
03:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
tenis
03:00David Goffin - Jeremy Chardy
tenis
03:00Dominik Koepfer - Pedro Martinez Portero
tenis
03:00Ernests Gulbis - Felix Auger Aliassime
tenis
03:00Federico Delbonis - João Sousa
tenis
03:00Fernando Verdasco - Evgeny Donskoy
tenis
03:00Gael Monfils - Yen-Hsun
tenis
03:00Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
03:00Ilya Ivashka - Kevin Anderson
tenis
03:00Karlovic - Vasek Pospisil
tenis
03:00James Duckworth - Aljaz Bedene
tenis
03:00John Isner - Thiago Monteiro
tenis
03:00Jozef Kovalik - Pablo Carreno Busta
tenis
03:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
tenis
03:00Mario Vilella Martinez - Karen Khachanov
tenis
03:00Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
tenis
03:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
tenis
03:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
tenis
03:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
tenis
03:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
tenis
03:00Taylor Harry Fritz - Tallon Griekspoor
tenis
03:00Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
tenis
03:00Yuichi Sugita - Elliot Benchetrit
tenis
03:00Alejandro Tabilo - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
03:00Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
tenis
03:00Alizé Cornet - Monica Niculescu
tenis
03:00Amanda Anisimova - Zarina Diyas
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
03:00Antonia Lottner - Camila Giorgi
tenis
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
tenis
03:00Donna Vekić - Maria Sharapova
tenis
03:00Elina Svitolina - Katie Boulter
tenis
03:00Elisabetta Cocciaretto - Angelique Kerber
tenis
03:00Elise Mertens - Danka Kovinić
tenis
03:00Garbine Muguruza - Shelby Rogers
tenis
03:00Harriet Dart - Misaki
tenis
03:00Swiatek - Tímea Babos
tenis
03:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
tenis
03:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
tenis
03:00Jennifer Brady - Simona Halep
tenis
03:00Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
tenis
03:00Kateryna Kozlova - Priscilla
tenis
03:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
tenis
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
tenis
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
03:00Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
tenis
03:00Lauren Davis - Leylah Annie Fernandez
tenis
03:00Ludmilla Samsonova - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
03:00Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
tenis
06:00Viktor Galovic - Shuichi Sekiguchi
tenis
06:00Wishaya Trongcharoenchaikul - Gian Marco Moroni
tenis
06:00Arneodo/Begemann - Lammons/Huey
tenis
06:00Doumbia/Reboul - Nedunchezhiyan/Sriram Balaji
tenis
06:00Gaio/Lorenzi - Brkic/Pavic
tenis
06:00Gong/Zhang - Jaziri/Martinez
tenis
06:00King/Reese - Ratiwatana/Rungkat
tenis
06:00Pel/Haase - Kovapitukted/Samrej

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu

Samandıra’da Ersun Yanal sesleri

Samandıra’da Ersun Yanal sesleriFenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ers…

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu. Süper Lig’in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplandı. Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski […]

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

Süper Lig'in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplandı.

Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski teknik direktörlerinin takımın başına getirilmesi için çağrıda bulundu.

Taraftarlar, yağmurlu havaya rağmen uzun süre alandan ayrılmazken, emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu sırada polis ekipleri, taraftarlara dağılması için birçok kez anons yaptı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuErsun YanalSporcu

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlaması

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlamasıNijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve …

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu’ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF’nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka’nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja’daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin […]

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu'ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF'nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka'nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi

EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja'daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin ise 5 Mart'ta yapılacak bir sonraki duruşmaya kadar yetkililerin yurt dışına çıkmalarını yasakladığını kaydetti.

EFCC, NFF yetkililerini 2015 yılında Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), Nijerya futbolunun gelişmesi için federasyona verdiği 9,5 milyon doları zimmetlerine geçirmekle suçluyor.