logo
TRT Spor HD
Paylaş:
18 Ocak 2020 Cumartesi 21:47:20
futbol
22:00New York City - Palmeiras (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
basketbol
22:00Texas - Kansas (S SPORT 2 HD)Canlı
futbol
20:30Newcastle - Chelsea (S SPORT HD)Canlı
futbol
20:30Osasuna - Valladolid (spor SMART HD)Canlı
futbol
20:30Guingamp - Lens (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
20:30Leipzig - Union Berlin (S SPORT 2 HD)Canlı
futbol
20:00Gazişehir FK - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
20:00Sassuolo - Torino (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
21:30Gnistan - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
21:30Floresta - Pacajus
futbol
21:45Twente - Groningen
futbol
21:45Feyenoord - Heerenveen
futbol
22:00York City - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
22:00Atlético Clube Goianiense - do Gama
futbol
22:00Oostende - Waasland-Beveren
futbol
22:00Sint-Truidense - Kortrijk
futbol
22:00Dender - KMSK Deinze
futbol
22:00Lierse Kempenzonen - Seraing United
futbol
22:00Patro Eisden Maasmechelen - Thes Sport
futbol
22:00Charleroi-Marchienne - Tubize
futbol
22:00Molenbeek - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
22:00Macae Esporte - Flamengo
futbol
22:00Madureira Esporte Clube - Associação Atlética Portuguesa
futbol
22:00Frei Paulistano - Confianca
futbol
22:00Piauí Esporte Clube - de Julho
futbol
22:00Olympique Marcquois - Arras Football
tenis
22:00Audrey Albie - Julie Gervais
tenis
22:00Jessica Pieri - Nadia Podoroska
futbol
22:20Dundee - Motherwell
futbol
22:30Gent - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:30Beerschot Wilrijk - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
22:30Resende Futebol Clube - Boavista Sport Club
futbol
22:30Uniclinic - Guarany de Sobral
futbol
22:30Kunupio - Central
tenis
22:30Ulises Blanch - Brandon Nakashima
futbol
22:45Napoli - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Napoli - Fiorentina
futbol
22:55Nantes - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Nantes - Lyon
futbol
23:00Eibar - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:00Eibar - Atletico Madrid
futbol
23:00Mirandés - Real Zaragoza
futbol
23:00Club Almirante Brown - Defensores de Belgrano
futbol
23:00Uniao - Clube Atlético Paranaense
futbol
23:00Pioneros de Cancun - Irapuato
futbol
23:15Beira-Mar - Leiria
basketbol
23:30NO Pelicans - LA Clippers (S SPORT HD)
futbol
23:30Belenenses - Vitoria Setubal
futbol
23:30Sansinena - Club Villa Mitre
tenis
23:30Riley/Snells - Albie/Partaud
tenis
23:30Claire - Sofia Sanchez
futbol
00:00Talleres de Córdoba - Liverpool Montevideo
futbol
00:00Club Atletico Huracán Las Heras - Deportivo Maipú
futbol
00:00Volta Redonda - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
00:00Consultants Moravia - Curridabat
futbol
00:00Sporting San Jose - Municipal Garabito
futbol
00:00Chapulineros de Oaxaca - Uruapan
futbol
00:00Cruz Azul Hidalgo - Reboceros de La Piedad
futbol
00:00Deportivo Dongu - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
futbol
00:00Inter Playa del Carmen - Deportivo CAFESSA Jalisco
futbol
00:00Club Nacional Asuncion - Guairena
futbol
00:00Club Deportivo Universidad Católica - Colo-Colo
tenis
00:30Glasspool/Lawson - Arias/Bangoura
futbol
01:00Santa Cruz Futebol Clube - Petrolina Social Futebol Clube
futbol
01:00de Chihuahua - Gavilanes de Matamoros
tenis
01:00Brune Olsen/Iamachkine - Der Hoek/Pigossi
futbol
01:30Atletico Nacional - Corinthians (beIN SPORTS HD 3)
futbol
01:30Club Atlético Nacional - Sport Club Corinthians Paulista
basketbol
02:00Duke - Louisville (S SPORT 2 HD)
futbol
02:00Monterrey - Monarcas Morelia
futbol
02:00Everton de Viña del - Unión La Calera
futbol
02:00Montevideo Wanderers - Progreso
futbol
02:00Club Sportivo Estudiantes - Sportivo Las Parejas
futbol
02:00Central Sport Club - Retro Brasil
futbol
02:00Santa Tecla - Jocoro
futbol
02:00Comunicaciones - Club Xelajú
futbol
02:15Cerro Porteño - Sportivo Luqueno
futbol
02:30Club Universidad de Şili - Unión Española
futbol
03:00Newtown United - Garden Hotspurs
futbol
03:30Chalatenango - Agila
futbol
03:30Sonsonate - Vencedor
futbol
04:00Pachuca - Guadalajara
futbol
04:00Club Universitario de Deportes - Cerro Largo
futbol
04:00Cobán Imperial - Municipal
futbol
04:00Deportivo Mixco - Santa Lucia Cotzumalguapa
futbol
04:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
04:00Real C.D. España - Club Deportivo Olimpia
futbol
04:00Tepatitlan de Morelos - Atletico Bahia
futbol
04:00Auckland City - Hawke's Bay United
futbol
04:00Canterbury United - Eastern Suburbs
futbol
04:00Hamilton Wanderers - Wellington
futbol
04:15Isidro Metapán - Alianza San Salvador
futbol
04:15Vida - Marathón
basketbol
04:30Houston Rockets - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
05:00Quiche - Coatepecano
futbol
05:00Sacachispas - Deportivo Mictlán
futbol
05:00Guadalupe - Santos de Guápiles
futbol
06:00Club América - Tigres de la UANL
futbol
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
futbol
08:30King Fung - Sham Shui Po
futbol
08:30Wing Yee - Shatin
futbol
08:30Wong Tai Sin District R&SC - Resources Capital
futbol
08:30Kwun Tong - Leaper St Joseph
futbol
08:30Tung Shing - Wing Go Fu Moon
futbol
08:30Islands - Hei
futbol
08:30Ornament - Kung
futbol
09:00Chulalongkorn Üniversitesi - Bangkok Thonburi Üniversitesi
futbol
09:15Road - Armed Police Force
futbol
09:30Happy Valley - Yuen Long
tenis
10:30Javier Barranco Cosano - Julien Cagnina
tenis
10:30Nina Potocnik - Taisya Pachkaleva
futbol
10:30Western Sydney Wanderers - Perth Glory
futbol
10:30Central & Western - South China Athletic Association
futbol
10:30Citizen - Eastern District
futbol
10:30King - Dreams Metro Gallery
futbol
10:30Kowloon City - Kwong
futbol
10:30Kwai Tsing - Chelsea
futbol
10:30Tuen - Sparta Asia
futbol
10:30Wanchai - Tsim Mong
tenis
11:30Cindy Burger - Anna Siskova
tenis
11:30Javier Marti - Nikolas Sanchez Izquierdo
futbol
11:45Lucky Mile - Double Flower
tenis
12:00Thomas Laurent - Antoine Escoffier
tenis
12:00Jodie Anna Burrage - Victoria Muntean
futbol
12:00Ayeyawady United - ISPE
futbol
12:00Yangon United - Zwegabin United
futbol
12:15Friends Club - Saraswoti Youth
futbol
13:00Gümüşhanespor - Konyaspor 1922
futbol
13:00Sivas Belediye Spor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
13:00Artvin Hopaspor - Kızılcabölükspor
futbol
13:00Ofspor - 1877 Alemdağ Spor
futbol
13:00Orduspor - Manisaspor
futbol
13:00Coast Stima - Mount Kenya United
futbol
13:00Ushuru - Bomet
futbol
13:00Pembroke Athleta - Mqabba
futbol
13:15Santurtzi - ignacio
futbol
13:30Antalyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Ankara Demir - Kahramanmaraş (TRT Spor HD)
futbol
13:30Ankara Demirspor - Kahramanmaraşspor
futbol
13:30BAKspor - Sarıyer
futbol
13:30Kastamonuspor - Kırşehirspor
futbol
13:30Manisa - Hacettepe
futbol
13:30Sakaryaspor - Elazığspor
futbol
13:30Tarsus İdman Yurdu - Şanlıurfaspor
futbol
13:30Utaş Uşakspor - Ergene Velimeşe Spor
futbol
13:30Derince Belediyespor - Fatsa Belediyesi
futbol
13:30Gölcükspor - Bayrampaşa
futbol
13:30Halide Edip Adıvar - Darıca Gençlerbirliği
futbol
13:30Karacabey Belediyespor - Osmaniyespor
futbol
13:30Kozan Belediyespor - Karşıyaka
futbol
13:30Modafen Spor - Diyarbakırspor
futbol
13:30Muğlaspor - Yeni Altındağ Belediyespor
futbol
13:30Nevşehirspor - Pazarspor
futbol
13:30Payasspor - Ağrı 1970 Spor
futbol
13:30Serik Belediyespor - 68 Yeni Aksarayspor
futbol
13:30Silivrispor - Şile Yıldızspor
futbol
13:30Turgutluspor - Kemerspor 2003
futbol
13:30Antalyaspor - Göztepe
futbol
13:30Baadraan Tehran - Rayka Babol
futbol
13:30Damash Gilan - Malavan
futbol
13:30Fajr Sepasi - Esteghlal
futbol
13:30Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Khosheh Talaei - Elmo Adab
futbol
13:30Rafsanjan - Qashqai
futbol
13:30Navad Urmia - Aluminium Arak
futbol
13:30Sanat Mes Kerman - Arman Gohar
futbol
13:30Atrak Bojnourd - Milad Mehr
futbol
13:30Avalan Kamyaran - Kaspian Qazvin
futbol
13:30Esteghlal Molasani - Shahrdari Astara
futbol
13:30Foolad Novin - Arvand Khorramshahr
futbol
13:30Persepolis Genaveh - Shahid Ghandi
futbol
13:30Portmany - Felanitx
futbol
13:30Minerva - Muleño
futbol
13:30Tarancon - Azuqueca
futbol
13:30Basconia - Deusto
futbol
13:30Sestao River Club - Ariznabarra
futbol
13:30Intercity Alicante - Atzeneta
futbol
13:30Recambios Colon - Alcoyano
futbol
13:30Trival Valderas - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
futbol
13:30Carabanchel - Moratalaz
futbol
13:30Deportivo Linares - Melilla
futbol
13:45Douglas Hall - Cobh Wanderers
futbol
13:45Siete Villas - Unión Montañesa Escobedo
futbol
13:45Apollon Larissa - Karaiskakis
futbol
14:00Keçiörengücü - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00İstanbulspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Mallorca - Valencia (spor SMART HD)
futbol
14:00Mallorca - Valencia
futbol
14:00Elche - Alcorcón
futbol
14:00İstanbulspor - Erzurumspor
futbol
14:00Keçiörengücü - Eskişehirspor
futbol
14:00Bunclody - Campile United
futbol
14:00Gorey Rangers - Wexford Bohs
futbol
14:00Moyne Rangers - Forth Celtic
futbol
14:00Rosslare Rangers - Cloughbawn
futbol
14:00Killester Donnycarney - Liffey Wanderers
futbol
14:00Ardmore Rovers - Ayrfield United
futbol
14:00Dunboyne - Portlaoise
futbol
14:00Newtown Rangers - Leixlip United
futbol
14:00Skerries Town - Patrick's CYFC
futbol
14:00Rayo Majadahonda - Ibiza
futbol
14:00Internacional de Madrid - Coruxo
futbol
14:00Peña Deportiva - Atlético Madrid B
futbol
14:00Tudelano - Arenas Club de Getxo
futbol
14:00Deportivo Alavés B - Burgos
futbol
14:00Prat - Orihuela
futbol
14:00Olot - Cornellà
futbol
14:00Villarrobledo - Marbella
futbol
14:00UCAM Murcia - Real Balompédica Linense
futbol
14:00Atletico Tacoronte - San Fernando
futbol
14:00Calamonte - Fuente De Cantos
futbol
14:00Cacereño - Arroyo
futbol
14:00Olivenza - Villanovense
futbol
14:00Berceo - Calzada
futbol
14:00Club Deportivo Villegas - Alberite
futbol
14:00Cuarte - Juan de Mozarrifar
futbol
14:00Socuéllamos - Torrijos
futbol
14:00Vallobin - Union Club Ceares
futbol
14:00Real Avilés - Condal
futbol
14:00Europa - Vilafranca
futbol
14:00Sant Andreu - Esport Club Granollers
futbol
14:00Unión Adarve - Flat Earth
futbol
14:00Mostoles - Pozuelo de Alarcón
futbol
14:00Club Deportivo La Virgen del Camino - Almazán
futbol
14:00Alhaurín de la Torre - Atlético Mancha Real
futbol
14:00Loja - Almería B
futbol
14:00Polideportivo Almeria - Club Deportivo Huétor
futbol
14:00Maracena - Huétor Vega
futbol
14:00Schaffhausen - Young Fellows Juventus
futbol
14:15VVV-Venlo - Eindhoven
futbol
14:15Silva - Unión Deportiva Somozas
futbol
14:15Farense - Covilhã
futbol
14:30Milan - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Milan - Udinese Calcio
futbol
14:30Vital'O - Bumamuru
futbol
14:30Mohun Bagan - East Bengal
futbol
14:30Polvorin - Arosa
futbol
14:30Cristobal - Cerdanyola del Vallès
futbol
14:30Granja - 428189
futbol
15:00Nottingham Forest - Luton Town (beIN SPORTS HD 3)
futbol
15:00Nottingham Forest - Luton Town
futbol
15:00DAC 1904 Dunajská Streda - Skalica
futbol
15:00Cockhill Celtic - Kilnamanagh
futbol
15:00Crumlin United - Maynooth University Town
futbol
15:00Ballymun - Cherry Orchard
futbol
15:00Ungmennafélagið Víkingur - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
15:00Bidco United - Migori
futbol
15:00Muranga Seal - Shabana
futbol
15:00Talanta - Vihiga United
futbol
15:00Amagaju - Rutsiro
futbol
15:00Etoile de L'Est - Nyagatare
futbol
15:00Gorilla - Intare
futbol
15:00Rugende - Miroplast
futbol
15:00Espérance de Tunis - Club Africain
futbol
15:00Panachaiki - Kerkyra
futbol
15:15Qrendi - Lija Athletic
futbol
15:30National Bank of Egypt - Alameen
futbol
15:30Telephonat Bani Sweif - Dayrout
futbol
16:00Real Betis - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
16:00Galatasaray - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Real Betis - Real Sociedad
futbol
16:00Galatasaray - Denizlispor
futbol
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa
futbol
16:00Vestri - Thróttur Vogar
futbol
16:00Olimpija Ljubljana - Brezice
futbol
16:00Bergisch Gladbach 09 - Viktoria Köln
futbol
16:00Union Berlin - Gallen
futbol
16:00Sirens - Mosta
futbol
16:00Gasogi United - Muhanga
futbol
16:00Gicumbi - Ruanda Police
futbol
16:00Musanze - Mukura Victory Sports
futbol
16:00Sunrise FC Rwamagana - Kiyovu
futbol
16:00Alliance - Simba
futbol
16:00Wakiso Giants - Onduparaka
futbol
16:00Almopos Arideas - Thiella Sarakinon
futbol
16:00Almyrou - Pierikos
futbol
16:00Akratitos - Moschatou
futbol
16:00Anatoli - Acheron Kanalaki
futbol
16:00Diagoras Vrachneikon - Olympiakos Zacharos
futbol
16:00Enosi Antheias Aristinou - Doxa Kato Kamila
futbol
16:00Ermis Korydallos - Kallithea
futbol
16:00Ethnikos Piraeus - Agios Ierotheos
futbol
16:00Fostiras - Keratsini
futbol
16:00Irodotos - Atsalenios Iraklio
futbol
16:00Kifisias - Ilisiakos
futbol
16:00Kilkisiakos - Iraklis Zigou
futbol
16:00Makedonikos - Edessaikos
futbol
16:00Kallikrateia - Megas Alexandros Tricala
futbol
16:00Panarkadikos - Palliniakos
futbol
16:00Poros - Rethymniakos
futbol
16:00Thianaliakos - Karagiannion
futbol
16:00Thyella Rafinas - Tripolis
futbol
16:00Ypato - Marko
futbol
16:00Kalamata - Niki Volos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - Trikala
futbol
16:00Triglia - Veria
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Diagoras Rodos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Panathinaikos
futbol
16:00Apollon Smyrni - Kissamikos
futbol
16:00Doxa Drama - Apollon Kalamarias
futbol
16:00Zanaco - ZESCO United
futbol
16:25Al-Shabab Ahmadi - Yarmouk Kuwait
futbol
16:30Royal Eagles - Cape Umoya
futbol
16:30Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Mbombela United
futbol
16:30Den Bosch - Ahead Eagles
futbol
16:30Calcio Chieri 1955 - Borgosesia Calcio
futbol
16:30A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano - Progresso Calcio
futbol
16:30Casale Calcio - Vado
futbol
16:30Grassina - Monterosi
futbol
16:30Villa D'Alme - Nibionnoggiono
futbol
16:30Cattolica Calcio - Olympia Agnonese
futbol
16:30Foggia Calcio - Nocerina
futbol
16:30Foligno - Ponsacco 1920
futbol
16:30Forlì - Cavenago Fanfulla
futbol
16:30Ambrosiana - Cjarlins Muzane
futbol
16:30Ligorna - Fezzanese
futbol
16:30Montevarchi - Bastia Calcio 1924
futbol
16:30Muravera - Calcio Tor Sapienza
futbol
16:30Real Forte Querceta - Lucchese
futbol
16:30Real Giulianova - Matelica
futbol
16:30Pro Sesto - Virtus Bolzano
futbol
16:30Sammaurese - Fiorenzuola 1922
futbol
16:30Sangiustese - Pineto Calcio
futbol
16:30Savona - Caronnese
futbol
16:30Pomezia Calcio - Albalonga Calcio
futbol
16:30Trastevere Calcio - Budoni Calcio
futbol
16:30Bitonto - Citta di Fasano
futbol
16:30Città di Palermo - Roccella
futbol
16:30Grosseto - Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30Boluspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Inveruno 1945 - Legnano
futbol
16:30Artena - Aprilia
basketbol
16:30Larkin Takımı - De Colo Takımı (A Spor HD)
futbol
16:30Cercle Brugge - Royal Antwerp
futbol
16:30Ajax - Sparta Rotterdam
futbol
16:30Emmen - Heracles Almelo
futbol
16:30Boluspor - Osmanlı Spor
futbol
16:30Township Rollers - Botswana Police
futbol
16:30Magra - Paradou
futbol
16:30Bloemfontein Celtic - Chippa United
futbol
16:30Polokwane City - Lamontville Golden Arrows
futbol
16:30SuperSport United - Mamelodi Sundowns
futbol
16:30Richards - Uthongathi
futbol
16:45Churchill Brothers - Trau
futbol
17:00Lecce - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Brescia - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Bologna - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00K. Rupel Boom - Heist
futbol
17:00Burnley - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Liège - La Louviere Centre
futbol
17:00URSL Vise - Dessel Sport
futbol
17:00Rukinzo - Inter Star
futbol
17:00Jamshedpur - Kerala Blasters
futbol
17:00Ringmahon Rangers - Bangor
futbol
17:00Verona - Kevins Boys
futbol
17:00Wayside Celtic - Bluebell United
futbol
17:00Monza Brianza 1912 - Calcio Como
futbol
17:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
futbol
17:00Pergolettese 1932 - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:00Burnley - Leicester City
futbol
17:00Gubbio 1910 - Union ArzignanoChiampo
futbol
17:00Calcio Padova - Modena
futbol
17:00Südtirol - Rimini 1912
futbol
17:00Bari - Rieti
futbol
17:00Bisceglie 1913 Don - Reggina Calcio
futbol
17:00Calcio Catania - Potenza
futbol
17:00Casertana - Virtus Francavilla
futbol
17:00Paganese Calcio 1926 - Sicula Leonzio
futbol
17:00Ternana Calcio - Rende
futbol
17:00Vibonese Calcio - Cavese
futbol
17:00Nardo - Taranto
futbol
17:00Bologna 1909 - Hellas Verona
futbol
17:00Brindisi - Casarano Calcio
futbol
17:00Brescia Calcio - Cagliari Calcio
futbol
17:00Bamboutos de Mbouda - Colombe du Dja et Lobo
futbol
17:00Lecce - Internazionale Milano
futbol
17:00Dragón - Union Douala
futbol
17:00Eding Sport - Loum
futbol
17:00Feutcheu - Coton Sport FC de Garoua
futbol
17:00Delfino Pescara 1936 - Salernitana 1919
futbol
17:00Bamenda - Fortuna Mfou
futbol
17:00Spezia Calcio - Cittadella
futbol
17:00Stade Renard Melong - Young Sports
futbol
17:00Tonnerre Yaoundé - Fovu Club Baham
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Legia Warsaw
futbol
17:00Basel - Hamburger
futbol
17:30Hertha Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Hertha - Bayern Munich
futbol
17:30Pietà Hotspurs - Swieqi United
futbol
18:00Villarreal - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
18:00Villarreal - Espanyol
futbol
18:00Deportivo de La Coruña - Cádiz
futbol
18:00Oud-Heverlee Leuven - Westerlo
futbol
18:00Aduana Stars - Stars
futbol
18:00Dreams - Medeama
futbol
18:00Elmina Sharks - Great Olimpiyat Oyunları
futbol
18:00Karela - King Faisal Babes
futbol
18:00Liberty Professionals - Accra Hearts of Oak
futbol
18:00Dundee United - Hibernian
futbol
18:00River Ebro - Yagüe
futbol
18:00Belchite 97 - Fraga
futbol
18:00Sariñena - Calamocha
futbol
18:00Club Siero - San Martin
futbol
18:00Llanera - Tuilla
futbol
18:00Alcalá - Alamo
futbol
18:00Burgos Promesas - Atlético Tordesillas
futbol
18:00Gżira United - Santa Lucía
futbol
18:00Enugu Rangers - Abia Warriors
futbol
18:00Heartland - Katsina United
futbol
18:00Ifeanyi Uba United - Enyimba International
futbol
18:00Jigawa Golden Stars - Rivers United
futbol
18:00Kano Pillars - Akwa United
futbol
18:00Kwara United - Sunshine Stars
futbol
18:00Lobi Stars - Dakkada
futbol
18:00Nasarawa United - Warri Wolves
futbol
18:00Plateau United - Akwa Starlets
futbol
18:00Wikki turists - Mountain of Fire and Miracles
futbol
18:00Académico de Viseu - Chaves
futbol
18:00Casa Pia - Varzim
futbol
18:00Cova da Piedade - Nacional da Madeira
futbol
18:00Sanjoanense - Coimbrões
futbol
18:00Paços de Ferreira - Vicente
futbol
18:00Fafe - Maria da Fonte
futbol
18:00Oliveirense - Montalegre
futbol
18:00Alverca - Lusitano de Evora
futbol
18:00Anadia - Ideal
futbol
18:00Armacenenses - Olhanense
futbol
18:00Fátima - Caldas da Rainha
futbol
18:00Esperança de Lagos - Fabril do Barreiro
futbol
18:00Clube Desportivo Cerveira - Associacao Recreativa Sao Martinho
futbol
18:00Arouca - Trofense
futbol
18:00Pedras Rubras - Lusitania Lourosa
futbol
18:00Ginasio Figueirense - Valadares Gaia Futebol Clube
futbol
18:00Gondomar - Espinho
futbol
18:00Leca - Castro Daire
futbol
18:00Louletano - Amora
futbol
18:00Oleiros - Condeixa
futbol
18:00Olimpico Montijo - Sport Grupo Sacavenense
futbol
18:00Real Sport Clube Queluz - Pinhalnovense
futbol
18:00Torreense - Sertanense
futbol
18:00Sintra - 1º de Dezembro
futbol
18:00Sintrense - Grupo Sportivo de Loures
futbol
18:00Paredes - Amarante
futbol
18:00Vila Real - Lusitano de Vildemoinhos
futbol
18:15Athens - Larissa
futbol
18:15Atromitos - Volos
futbol
18:30Ejea - Llagostera
futbol
18:30Club Deportivo As Pontes - Villalbés
futbol
18:30Águilas - Lorca Deportiva
futbol
18:30Ciudad de Murcia - Club Deportiva Minera
futbol
18:30Club Olímpico de Totana - Plus Ultra
futbol
18:30Mazarrón Fútbol Club - Estrella Grana El Palmar
futbol
18:30Valdivia - Plasencia
futbol
18:30Binéfar - Valdefierro
futbol
18:30Utebo - Barbastro
futbol
18:30Solana - Pedroñeras
futbol
18:30Pobla de Mafumet - Horta
futbol
18:30Atletico Astorga - Becerril
futbol
18:30Bañeza Fútbol Club - Bembibre
futbol
18:30Real Jaén - Motril
futbol
18:30Dakar Universite Club - Keur Madior
futbol
18:45Haag - Waalwijk
futbol
18:55Naser Sporting Club - Al-Sahel Kuwait
futbol
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük
futbol
19:00Beşiktaş - Sivasspor
futbol
19:00Khouribga - Renaissance Zemamra
futbol
19:00Pontevedra - Racing de Ferrol
futbol
19:00Barakaldo - Guijuelo
futbol
19:00Salmantino - Amorebieta
futbol
19:00Haro Deportivo - Logroñés
futbol
19:00Sabadell - Levante UD B
futbol
19:00Badalona - Andorra
futbol
19:00Nucía - Lleida Esportiu
futbol
19:00Algeciras - Real Murcia
futbol
19:00Talavera - Recreativo de Huelva
futbol
19:00Córdoba - Villarrubia
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - Atlético Sanluqueño
futbol
19:00Barco - Arenteiro
futbol
19:00Bergantiños - Ourense
futbol
19:00Club Rápido de Bouzas - Pontellas
futbol
19:00Compostela - Alondras
futbol
19:00Xerez Deportivo - Rota
futbol
19:00Platges de Calvia - Ferriolense
futbol
19:00Alcúdia - Llosetense
futbol
19:00Moralo - Aceuchal
futbol
19:00Teruel - Illueca
futbol
19:00Toledo - Club Deportivo Madridejos
futbol
19:00Puertollano - Manchego
futbol
19:00Vimenor - Gimnastica de Torrelavega
futbol
19:00Gernika Club - Tolosa
futbol
19:00L'Hospitalet - Unió Esportiva Vilassar
futbol
19:00Peralada - Sants
futbol
19:00Sylla - Paterna
futbol
19:00Alzira - Vilamarxant
futbol
19:00Antequera - Palo
futbol
19:00Ejido - Vélez
futbol
19:00Fontinhas - Praiense
futbol
19:00Africa Promo Foot - Jamono Fatick
futbol
19:00PAOK - Asteras Tripolis
futbol
19:15Dijon - Nîmes Olympique
futbol
19:15Consolat Marseille - Stade Rennais
futbol
19:15Montpellier - Stade Malherbe Caen
futbol
19:15Ruan - Angers
futbol
19:30Liverpool - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
19:30Liverpool - Manchester United
futbol
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Real Unión
futbol
19:30Calcio Lecco 1912 - Novara Calcio
futbol
19:30Carrarese Calcio - Siena
futbol
19:30Ravenna - Alma Juventus Fano 1906
futbol
19:30Vicenza Calcio - Carpi 1909
futbol
19:30Teramo - Avellino 1912
futbol
19:30Catanzaro 1929 - Monopoli
futbol
19:30Fatick - Port Autonome
futbol
19:30ASC Niarry Tally - Casa Sport
futbol
19:30Stade Mbour - Gorée
futbol
20:00Genoa - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Paderborn - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:00Genoa - Roma
futbol
20:00Anderlecht - Club Brugge
futbol
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo Marquense
futbol
20:00Cartagena - Don Benito
futbol
20:00Cartaginés - Deportivo Saprissa
futbol
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Turrialba
futbol
20:00Cartagena-Guanacaste - Once de Abril
futbol
20:00Pikine - Douanes Dakar
futbol
20:00ASEC Ndiambour - Dakar Sacre-Coeur
futbol
20:15Racing de Santander - Las Palmas
futbol
20:15Real Oviedo - Huesca
futbol
20:15Fylkir - Fjölnir
futbol
20:15Samherjar - Kormakur Hvot
futbol
20:15Vilafranquense - Penafiel
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta de Vigo
futbol
20:30Famalicão - Marítimo
futbol
20:30Antigua - Deportivo Iztapa
futbol
20:30Eldense - Novelda
futbol
20:30Arab Contractors - Ahly Cairo
futbol
20:30Olympiacos - Aris
futbol
21:00Deportivo Toluca - Club Necaxa
futbol
21:00Deportivo Malacateco - Deportivo Guastatoya
futbol
21:00Thies - Amitie
futbol
21:00Ouakam - SONACOS
futbol
21:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ra'anana
futbol
22:00Zulte Waregem - Genk
futbol
22:00Vasco da Gama - Bangu Atlético Clube
futbol
22:00Londrina Esporte Clube - Parana Soccer Technical Center
futbol
22:00Branco Sport Club - Paraná Clube
futbol
22:00Toledo Colônia Work - Cianorte Futebol Clube
futbol
22:00Cayon Rockets - Trafalgar Southstars
futbol
22:30Tenerife - Girona
futbol
22:30Extremadura - Almería
futbol
22:30Uruguay Montevideo - Rocha
futbol
22:45Juventus - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Juventus - Parma
futbol
22:55Lorient - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Lorient - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Barcelona - Granada (spor SMART HD)
basketbol
23:00SA Spurs - Miami Heat (S SPORT HD)
futbol
23:00Benevento Calcio - Pisa 1909
futbol
23:00Barcelona - Granada
futbol
23:00Atletico Camioneros - Círculo Deportivo
futbol
23:00Ave - Boavista Porto
futbol
23:00Dunbeholden - Cavalier
futbol
23:00Molynes United - Portmore United
futbol
23:00Tivoli Gardens - FC
futbol
23:00Vere United - Waterhouse
futbol
23:00Grecia - Universidad de Kosta Rika
futbol
23:00Guanacasteca - Barrio Mexico
futbol
23:30Martin De Formosa - Boca Unidos
futbol
00:00Deportivo Madryn - Mayo
futbol
00:00Operario Ferroviario - Cascavel
futbol
00:00Municipal Limeño - CD
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Catocha
futbol
00:00Suchitepéquez - Deportivo Xinabajul
futbol
00:00Deportivo San Pedro - Solola
futbol
00:00Real De Minas - Platense Puerto Cortes
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Limón
futbol
00:00Cofutpa - Municipal Liberia
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Puntarenas
futbol
00:00Sporting Cristal - Independiente del Valle
futbol
00:00Cuautla - Deportivo Cafessa
futbol
00:0012 de Octubre FutbolClub - Club Libertad
futbol
00:00Mantab United - Road Jets
futbol
00:15Independiente San Vicente - Once Municipal
futbol
01:00Querétaro - Club Tijuana
futbol
01:00Sportivo Belgrano - Unión de Sunchales
futbol
01:00Deportivo Petapa - Deportivo Carchá
futbol
01:00Motagua - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Humble Lions - Arnett Gardens
futbol
01:00Alajuelense - Herediano
futbol
01:00Millonarios Fútbol Club - América de Cali
futbol
01:10Independiente Avellaneda - Club Atlético River Plate
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Douglas Haig
tenis
02:00Garbine Muguruza - Shelby Rogers
tenis
02:00Lauren Davis - Leylah Annie Fernandez
futbol
02:00Deportes Copiapo - Deportes Temuco
futbol
02:15Club Olimpia - Club General Díaz
tenis
03:00Denis Shapovalov - Marton Fucsovics
tenis
03:00Matteo Berrettini - Andrew Harris
tenis
03:00Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
tenis
03:00Ashleigh Barty - Lesya Tsurenko
tenis
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
03:00Christina McHale - Petra Martic
tenis
03:00Donna Vekić - Maria Sharapova
tenis
03:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
tenis
03:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
tenis
03:00Jennifer Brady - Simona Halep
tenis
03:00Johanna Konta - Jabeur
tenis
03:00Julia Goerges - Viktoria Kuzmova
tenis
03:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
tenis
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
tenis
03:00Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
tenis
03:00Martina Trevisan - Sofia Kenin
tenis
03:00Naomi Osaka - Marie Bouzkova
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
03:00Sloane Stephens - Shuai Zhang
tenis
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
03:00Viktorija Golubic - Zhu
tenis
03:00Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
tenis
03:05Mohamed Safwat - Gregoire Barrere
tenis
03:05Ekaterina Alexandrova - Belen Teichmann
tenis
03:05Paula Badosa Gibert - Johanna Larsson
tenis
03:05Saisai Zheng - Anna Kalinskaya
futbol
03:45Club Santos Laguna - Club León
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
tenis
04:30Jannik Sinner - Purcell
tenis
04:30Li - Lizette Cabrera
tenis
04:30Sorana Cirstea - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
04:35Kaia Kanepi - Barbora Krejcikova
tenis
05:00Tennys Sandgren - Marco Trungelliti
tenis
05:00Alison Riske - Yafan Wang
tenis
05:00Anastasia Potapova - Serena Williams
tenis
05:00Katerina Siniakova - Petra Kvitova
tenis
05:00Kristie - Caroline Wozniacki
tenis
05:00Magda Linette - Arantxa
tenis
05:00Tamara Zidansek - Na-Lae
tenis
06:00Quentin Halys - Filip Krajinović
tenis
06:30Alejandro Davidovich Fokina - Norbert Gombos
tenis
06:30Hubert Hurkacz - Dennis Novak
tenis
06:30Juan Ignacio Londero - Grigor Dimitrov
tenis
06:30Madison Brengle - Caroline Garcia
tenis
06:30Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
tenis
07:00Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
tenis
07:00Madison Keys - Darya Kasatkina
tenis
07:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
tenis
07:00Venus Williams - Cori Gauff
tenis
07:35Aliaksandra Sasnovich - Greet Minnen
tenis
08:00Tatsuma - Prajnesh Gunneswaran
tenis
08:30Bernarda Pera - Elena Rybakina
tenis
08:30Kaja Juvan - Dayana Yastremskaya
tenis
08:30Hibino - Shuai Peng
tenis
08:30Polona Hercog - Rebecca Peterson
tenis
08:30Samantha Stosur - Caty McNally
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Salvatore Caruso
futbol
15:30Aswan - Wadi Degla
futbol
17:30Giannina - Levadiakos
basketbol
18:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor
futbol
20:00Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:30Zamalek - Al-Masry Club
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
futbol
22:45Atalanta - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Atalanta - SPAL
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Triestina Calcio
futbol
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Pryve St. Hilaire - Monaco
futbol
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
futbol
23:00West Bromwich Albion - Stoke City
futbol
23:00Cosenza Calcio - Krotone
tenis
03:00James Duckworth - Aljaz Bedene
tenis
03:00John Isner - Thiago Monteiro
tenis
03:00Jozef Kovalik - Pablo Carreno Busta
tenis
03:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
tenis
03:00Mario Vilella Martinez - Karen Khachanov
tenis
03:00Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
tenis
03:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
tenis
03:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
tenis
03:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
tenis
03:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
tenis
03:00Taylor Harry Fritz - Tallon Griekspoor
tenis
03:00Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
tenis
03:00Yuichi Sugita - Elliot Benchetrit
tenis
03:00Alejandro Tabilo - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
03:00Alizé Cornet - Monica Niculescu
tenis
03:00Amanda Anisimova - Zarina Diyas
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
03:00Antonia Lottner - Camila Giorgi
tenis
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
tenis
03:00Elina Svitolina - Katie Boulter
tenis
03:00Elisabetta Cocciaretto - Angelique Kerber
tenis
03:00Elise Mertens - Danka Kovinić
tenis
03:00Harriet Dart - Misaki
tenis
03:00Swiatek - Tímea Babos
tenis
03:00Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
tenis
03:00Kateryna Kozlova - Priscilla
tenis
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
03:00Ludmilla Samsonova - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
tenis
03:00Adrian Mannarino - Dominic Thiem
tenis
03:00Alex Bolt - Albert Ramos
tenis
03:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
03:00Casper Ruud - Egor Gerasimov
tenis
03:00Christopher Eubanks - Peter Gojowczyk
tenis
03:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
tenis
03:00David Goffin - Jeremy Chardy
tenis
03:00Dominik Koepfer - Pedro Martinez Portero
tenis
03:00Ernests Gulbis - Felix Auger Aliassime
tenis
03:00Federico Delbonis - João Sousa
tenis
03:00Fernando Verdasco - Evgeny Donskoy
tenis
03:00Gael Monfils - Yen-Hsun
tenis
03:00Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
03:00Ilya Ivashka - Kevin Anderson
tenis
03:00Karlovic - Vasek Pospisil
basketbol
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
tenis
04:00Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
04:00Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
04:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
tenis
04:00Daniel Evans - Mackenzie Mcdonald
tenis
04:00Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
tenis
04:00Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
tenis
04:00Guido Pella - John-Patrick Smith
tenis
04:00Jan-Lennard Struff - Novak Djokovic
tenis
04:00John Millman - Humbert
tenis
04:00Jordan Thompson - Alexander Bublik
tenis
04:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
tenis
04:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
tenis
04:00Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
tenis
04:00Marin Cilic - Corentin Moutet
tenis
04:00Pablo Andujar - Michael Mmoh
tenis
04:00Philipp Kohlschreiber - Marcos Giron
tenis
04:00Radu Albot - Milos Raonic
tenis
04:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
tenis
04:00Roberto Carballes Baena - Richard Berankis
tenis
04:00Querrey - Borna Coric
tenis
04:00Steve Johnson - Roger Federer
tenis
04:00Yoshihito Nishioka - Laslo Djere
basketbol
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
futbol
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
futbol
15:30Tanta - Gouna
basketbol
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Partizan (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
futbol
20:30FC - Alkmaar
futbol
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
futbol
22:00Exeter City - Stevenage
futbol
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
futbol
22:30Aston Villa - Watford
futbol
22:30Crystal Palace - Southampton
futbol
22:30Everton - Newcastle United
futbol
22:30Sheffield United - Manchester City
futbol
22:45Barnsley - Preston North
futbol
22:45Middlesbrough - Birmingham City
futbol
22:45Alloa Athletic - Arbroath
futbol
22:45Napoli - Lazio
futbol
22:45Braga - Sporting Lisbon
futbol
22:45Eindhoven - Utrecht
futbol
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
futbol
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
futbol
22:45Colchester United - Bradford City
futbol
22:45Leyton Orient - Northampton Town
futbol
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
futbol
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
futbol
22:45Salford City - Accrington Stanley
futbol
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
futbol
23:10Lyon - Lille
futbol
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
23:15Chelsea - Arsenal
futbol
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
futbol
23:15Manchester Utd - Burnley (S SPORT HD)
basketbol
03:30New York Knicks - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
basketbol
15:15İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Mainz (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Celta Vigo - Eibar (spor SMART HD)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
basketbol
22:00Texas - Kansas (S SPORT 2 HD)Canlı
basketbol
23:30NO Pelicans - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
02:00Duke - Louisville (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Houston Rockets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
16:30Larkin Takımı - De Colo Takımı (A Spor HD)
basketbol
23:00SA Spurs - Miami Heat (S SPORT HD)
basketbol
04:00Denver Nuggets - Indiana Pacers (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Botaş (tivibu SPOR HD)
basketbol
23:00Brooklyn Nets - Philadelphia 76ers (S SPORT HD)
basketbol
03:30Boston Celtics - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
06:00Portland TB - GS Warriors (S SPORT HD)
basketbol
20:00Falco Szombathely - Beşiktaş SJ (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:15Darüşşafaka - Partizan (S SPORT 2 HD)
basketbol
04:30Dallas Mavericks - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
05:00Duke - Miami (S SPORT 2 HD)
basketbol
19:30Unics Kazan - Galatasaray (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:45Joventut Badalona - Tofaş (S SPORT 2 HD)
basketbol
03:30New York Knicks - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
04:00Brooklyn Nets - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
23:00Charlotte Hornets - Milwaukee Bucks (S SPORT HD)
basketbol
13:00Bahçeşehir Klj - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15İstanbul BB - Tofaş (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Bursaspor - Darüşşafaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Teksüt Bandırma - OGM Orman (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
01:00Utah Jazz - Dallas Mavericks (S SPORT HD)
basketbol
04:30Philadelphia 76ers - LA Lakers (S SPORT HD)
basketbol
13:00Türk Telekom - Afyon Bld. (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Beşiktaş - Kayseri Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
15:15Gaziantep Basket - Fenerbahçe Beko (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Beşiktaş SJ (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Büyükçekmece - Pınar Karşıyaka (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30Denver Nuggets - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
02:00NO Pelicans - Boston Celtics (S SPORT HD)
basketbol
05:00Utah Jazz - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
20:00Tofaş - Joventut Badalona (S SPORT 2 HD)
basketbol
20:00Beşiktaş SJ - Neptunas (S SPORT 2 HD)
basketbol
22:00Partizan - Darüşşafaka (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00LA Lakers - LA Clippers (S SPORT HD)
basketbol
20:00Galatasaray - Unics Kazan (S SPORT 2 HD)
basketbol
06:00Portland TB - Houston Rockets (S SPORT HD)
basketbol
18:00Galatasaray - Çukurova Basket (tivibu SPOR HD)
basketbol
20:00Fenerbahçe - OGM Orman (tivibu SPOR HD)
basketbol
05:00Milwaukee Bucks - Denver Nuggets (S SPORT HD)
basketbol
13:00Tofaş - Gaziantep Basket (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Pınar Karşıyaka - Bursaspor (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Beşiktaş SJ - Galatasaray (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00Darüşşafaka - İstanbul BB (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
23:30LA Clippers - Minnesota TW (S SPORT HD)
basketbol
13:00Afyon Bld. - Bahçeşehir Klj (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
15:15Fenerbahçe Beko - Türk Telekom (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
17:30Anadolu Efes - Teksüt Bandırma (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
20:00OGM Orman - Büyükçekmece (tivibu SPOR 2 HD)
basketbol
22:00Houston Rockets - NO Pelicans (S SPORT HD)
futbol
22:00New York City - Palmeiras (beIN SPORTS MAX 1 HD)Canlı
futbol
20:30Newcastle - Chelsea (S SPORT HD)Canlı
futbol
20:30Osasuna - Valladolid (spor SMART HD)Canlı
futbol
20:30Guingamp - Lens (beIN SPORTS HD 4)Canlı
futbol
20:30Leipzig - Union Berlin (S SPORT 2 HD)Canlı
futbol
20:00Gazişehir FK - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)Canlı
futbol
20:00Sassuolo - Torino (beIN SPORTS HD 3)Canlı
futbol
21:30Gnistan - Nurmijärven Jalkapalloseura
futbol
21:30Floresta - Pacajus
futbol
21:45Twente - Groningen
futbol
21:45Feyenoord - Heerenveen
futbol
22:00York City - Sociedade Esportiva Palmeiras
futbol
22:00Atlético Clube Goianiense - do Gama
futbol
22:00Oostende - Waasland-Beveren
futbol
22:00Sint-Truidense - Kortrijk
futbol
22:00Dender - KMSK Deinze
futbol
22:00Lierse Kempenzonen - Seraing United
futbol
22:00Patro Eisden Maasmechelen - Thes Sport
futbol
22:00Charleroi-Marchienne - Tubize
futbol
22:00Molenbeek - Sint-Eloois-Winkel Sport
futbol
22:00Macae Esporte - Flamengo
futbol
22:00Madureira Esporte Clube - Associação Atlética Portuguesa
futbol
22:00Frei Paulistano - Confianca
futbol
22:00Piauí Esporte Clube - de Julho
futbol
22:00Olympique Marcquois - Arras Football
futbol
22:20Dundee - Motherwell
futbol
22:30Gent - Royal Mouscron-Péruwelz
futbol
22:30Beerschot Wilrijk - Royale Union Saint-Gilloise
futbol
22:30Resende Futebol Clube - Boavista Sport Club
futbol
22:30Uniclinic - Guarany de Sobral
futbol
22:30Kunupio - Central
futbol
22:45Napoli - Fiorentina (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Napoli - Fiorentina
futbol
22:55Nantes - Lyon (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Nantes - Lyon
futbol
23:00Eibar - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
23:00Eibar - Atletico Madrid
futbol
23:00Mirandés - Real Zaragoza
futbol
23:00Club Almirante Brown - Defensores de Belgrano
futbol
23:00Uniao - Clube Atlético Paranaense
futbol
23:00Pioneros de Cancun - Irapuato
futbol
23:15Beira-Mar - Leiria
futbol
23:30Belenenses - Vitoria Setubal
futbol
23:30Sansinena - Club Villa Mitre
futbol
00:00Talleres de Córdoba - Liverpool Montevideo
futbol
00:00Club Atletico Huracán Las Heras - Deportivo Maipú
futbol
00:00Volta Redonda - Botafogo de Futebol e Regatas
futbol
00:00Consultants Moravia - Curridabat
futbol
00:00Sporting San Jose - Municipal Garabito
futbol
00:00Chapulineros de Oaxaca - Uruapan
futbol
00:00Cruz Azul Hidalgo - Reboceros de La Piedad
futbol
00:00Deportivo Dongu - Deportivo Nuevo Chimalhuacan
futbol
00:00Inter Playa del Carmen - Deportivo CAFESSA Jalisco
futbol
00:00Club Nacional Asuncion - Guairena
futbol
00:00Club Deportivo Universidad Católica - Colo-Colo
futbol
01:00Santa Cruz Futebol Clube - Petrolina Social Futebol Clube
futbol
01:00de Chihuahua - Gavilanes de Matamoros
futbol
01:30Atletico Nacional - Corinthians (beIN SPORTS HD 3)
futbol
01:30Club Atlético Nacional - Sport Club Corinthians Paulista
futbol
02:00Monterrey - Monarcas Morelia
futbol
02:00Everton de Viña del - Unión La Calera
futbol
02:00Montevideo Wanderers - Progreso
futbol
02:00Club Sportivo Estudiantes - Sportivo Las Parejas
futbol
02:00Central Sport Club - Retro Brasil
futbol
02:00Santa Tecla - Jocoro
futbol
02:00Comunicaciones - Club Xelajú
futbol
02:15Cerro Porteño - Sportivo Luqueno
futbol
02:30Club Universidad de Şili - Unión Española
futbol
03:00Newtown United - Garden Hotspurs
futbol
03:30Chalatenango - Agila
futbol
03:30Sonsonate - Vencedor
futbol
04:00Pachuca - Guadalajara
futbol
04:00Club Universitario de Deportes - Cerro Largo
futbol
04:00Cobán Imperial - Municipal
futbol
04:00Deportivo Mixco - Santa Lucia Cotzumalguapa
futbol
04:00Lobos UPNFM - Club Deportivo Honduras Progreso
futbol
04:00Real C.D. España - Club Deportivo Olimpia
futbol
04:00Tepatitlan de Morelos - Atletico Bahia
futbol
04:00Auckland City - Hawke's Bay United
futbol
04:00Canterbury United - Eastern Suburbs
futbol
04:00Hamilton Wanderers - Wellington
futbol
04:15Isidro Metapán - Alianza San Salvador
futbol
04:15Vida - Marathón
futbol
05:00Quiche - Coatepecano
futbol
05:00Sacachispas - Deportivo Mictlán
futbol
05:00Guadalupe - Santos de Guápiles
futbol
06:00Club América - Tigres de la UANL
futbol
08:00Western United - Central Coast Mariners Academy
futbol
08:30King Fung - Sham Shui Po
futbol
08:30Wing Yee - Shatin
futbol
08:30Wong Tai Sin District R&SC - Resources Capital
futbol
08:30Kwun Tong - Leaper St Joseph
futbol
08:30Tung Shing - Wing Go Fu Moon
futbol
08:30Islands - Hei
futbol
08:30Ornament - Kung
futbol
09:00Chulalongkorn Üniversitesi - Bangkok Thonburi Üniversitesi
futbol
09:15Road - Armed Police Force
futbol
09:30Happy Valley - Yuen Long
futbol
10:30Western Sydney Wanderers - Perth Glory
futbol
10:30Central & Western - South China Athletic Association
futbol
10:30Citizen - Eastern District
futbol
10:30King - Dreams Metro Gallery
futbol
10:30Kowloon City - Kwong
futbol
10:30Kwai Tsing - Chelsea
futbol
10:30Tuen - Sparta Asia
futbol
10:30Wanchai - Tsim Mong
futbol
11:45Lucky Mile - Double Flower
futbol
12:00Ayeyawady United - ISPE
futbol
12:00Yangon United - Zwegabin United
futbol
12:15Friends Club - Saraswoti Youth
futbol
13:00Gümüşhanespor - Konyaspor 1922
futbol
13:00Sivas Belediye Spor - Bodrum Belediyesi Bodrumspor
futbol
13:00Artvin Hopaspor - Kızılcabölükspor
futbol
13:00Ofspor - 1877 Alemdağ Spor
futbol
13:00Orduspor - Manisaspor
futbol
13:00Coast Stima - Mount Kenya United
futbol
13:00Ushuru - Bomet
futbol
13:00Pembroke Athleta - Mqabba
futbol
13:15Santurtzi - ignacio
futbol
13:30Antalyaspor - Göztepe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
13:30Ankara Demir - Kahramanmaraş (TRT Spor HD)
futbol
13:30Ankara Demirspor - Kahramanmaraşspor
futbol
13:30BAKspor - Sarıyer
futbol
13:30Kastamonuspor - Kırşehirspor
futbol
13:30Manisa - Hacettepe
futbol
13:30Sakaryaspor - Elazığspor
futbol
13:30Tarsus İdman Yurdu - Şanlıurfaspor
futbol
13:30Utaş Uşakspor - Ergene Velimeşe Spor
futbol
13:30Derince Belediyespor - Fatsa Belediyesi
futbol
13:30Gölcükspor - Bayrampaşa
futbol
13:30Halide Edip Adıvar - Darıca Gençlerbirliği
futbol
13:30Karacabey Belediyespor - Osmaniyespor
futbol
13:30Kozan Belediyespor - Karşıyaka
futbol
13:30Modafen Spor - Diyarbakırspor
futbol
13:30Muğlaspor - Yeni Altındağ Belediyespor
futbol
13:30Nevşehirspor - Pazarspor
futbol
13:30Payasspor - Ağrı 1970 Spor
futbol
13:30Serik Belediyespor - 68 Yeni Aksarayspor
futbol
13:30Silivrispor - Şile Yıldızspor
futbol
13:30Turgutluspor - Kemerspor 2003
futbol
13:30Antalyaspor - Göztepe
futbol
13:30Baadraan Tehran - Rayka Babol
futbol
13:30Damash Gilan - Malavan
futbol
13:30Fajr Sepasi - Esteghlal
futbol
13:30Reyhan Alborz - Sorkhpooshan Pakdasht
futbol
13:30Khosheh Talaei - Elmo Adab
futbol
13:30Rafsanjan - Qashqai
futbol
13:30Navad Urmia - Aluminium Arak
futbol
13:30Sanat Mes Kerman - Arman Gohar
futbol
13:30Atrak Bojnourd - Milad Mehr
futbol
13:30Avalan Kamyaran - Kaspian Qazvin
futbol
13:30Esteghlal Molasani - Shahrdari Astara
futbol
13:30Foolad Novin - Arvand Khorramshahr
futbol
13:30Persepolis Genaveh - Shahid Ghandi
futbol
13:30Portmany - Felanitx
futbol
13:30Minerva - Muleño
futbol
13:30Tarancon - Azuqueca
futbol
13:30Basconia - Deusto
futbol
13:30Sestao River Club - Ariznabarra
futbol
13:30Intercity Alicante - Atzeneta
futbol
13:30Recambios Colon - Alcoyano
futbol
13:30Trival Valderas - Club Deportivo Artístico Navalcarnero
futbol
13:30Carabanchel - Moratalaz
futbol
13:30Deportivo Linares - Melilla
futbol
13:45Douglas Hall - Cobh Wanderers
futbol
13:45Siete Villas - Unión Montañesa Escobedo
futbol
13:45Apollon Larissa - Karaiskakis
futbol
14:00Keçiörengücü - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
14:00İstanbulspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Mallorca - Valencia (spor SMART HD)
futbol
14:00Mallorca - Valencia
futbol
14:00Elche - Alcorcón
futbol
14:00İstanbulspor - Erzurumspor
futbol
14:00Keçiörengücü - Eskişehirspor
futbol
14:00Bunclody - Campile United
futbol
14:00Gorey Rangers - Wexford Bohs
futbol
14:00Moyne Rangers - Forth Celtic
futbol
14:00Rosslare Rangers - Cloughbawn
futbol
14:00Killester Donnycarney - Liffey Wanderers
futbol
14:00Ardmore Rovers - Ayrfield United
futbol
14:00Dunboyne - Portlaoise
futbol
14:00Newtown Rangers - Leixlip United
futbol
14:00Skerries Town - Patrick's CYFC
futbol
14:00Rayo Majadahonda - Ibiza
futbol
14:00Internacional de Madrid - Coruxo
futbol
14:00Peña Deportiva - Atlético Madrid B
futbol
14:00Tudelano - Arenas Club de Getxo
futbol
14:00Deportivo Alavés B - Burgos
futbol
14:00Prat - Orihuela
futbol
14:00Olot - Cornellà
futbol
14:00Villarrobledo - Marbella
futbol
14:00UCAM Murcia - Real Balompédica Linense
futbol
14:00Atletico Tacoronte - San Fernando
futbol
14:00Calamonte - Fuente De Cantos
futbol
14:00Cacereño - Arroyo
futbol
14:00Olivenza - Villanovense
futbol
14:00Berceo - Calzada
futbol
14:00Club Deportivo Villegas - Alberite
futbol
14:00Cuarte - Juan de Mozarrifar
futbol
14:00Socuéllamos - Torrijos
futbol
14:00Vallobin - Union Club Ceares
futbol
14:00Real Avilés - Condal
futbol
14:00Europa - Vilafranca
futbol
14:00Sant Andreu - Esport Club Granollers
futbol
14:00Unión Adarve - Flat Earth
futbol
14:00Mostoles - Pozuelo de Alarcón
futbol
14:00Club Deportivo La Virgen del Camino - Almazán
futbol
14:00Alhaurín de la Torre - Atlético Mancha Real
futbol
14:00Loja - Almería B
futbol
14:00Polideportivo Almeria - Club Deportivo Huétor
futbol
14:00Maracena - Huétor Vega
futbol
14:00Schaffhausen - Young Fellows Juventus
futbol
14:15VVV-Venlo - Eindhoven
futbol
14:15Silva - Unión Deportiva Somozas
futbol
14:15Farense - Covilhã
futbol
14:30Milan - Udinese (beIN SPORTS HD 4)
futbol
14:30Milan - Udinese Calcio
futbol
14:30Vital'O - Bumamuru
futbol
14:30Mohun Bagan - East Bengal
futbol
14:30Polvorin - Arosa
futbol
14:30Cristobal - Cerdanyola del Vallès
futbol
14:30Granja - 428189
futbol
15:00Nottingham Forest - Luton Town (beIN SPORTS HD 3)
futbol
15:00Nottingham Forest - Luton Town
futbol
15:00DAC 1904 Dunajská Streda - Skalica
futbol
15:00Cockhill Celtic - Kilnamanagh
futbol
15:00Crumlin United - Maynooth University Town
futbol
15:00Ballymun - Cherry Orchard
futbol
15:00Ungmennafélagið Víkingur - Ungmennafélag Njarðvíkur
futbol
15:00Bidco United - Migori
futbol
15:00Muranga Seal - Shabana
futbol
15:00Talanta - Vihiga United
futbol
15:00Amagaju - Rutsiro
futbol
15:00Etoile de L'Est - Nyagatare
futbol
15:00Gorilla - Intare
futbol
15:00Rugende - Miroplast
futbol
15:00Espérance de Tunis - Club Africain
futbol
15:00Panachaiki - Kerkyra
futbol
15:15Qrendi - Lija Athletic
futbol
15:30National Bank of Egypt - Alameen
futbol
15:30Telephonat Bani Sweif - Dayrout
futbol
16:00Real Betis - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
16:00Galatasaray - Denizlispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Real Betis - Real Sociedad
futbol
16:00Galatasaray - Denizlispor
futbol
16:00Trabzonspor - Kasımpaşa
futbol
16:00Vestri - Thróttur Vogar
futbol
16:00Olimpija Ljubljana - Brezice
futbol
16:00Bergisch Gladbach 09 - Viktoria Köln
futbol
16:00Union Berlin - Gallen
futbol
16:00Sirens - Mosta
futbol
16:00Gasogi United - Muhanga
futbol
16:00Gicumbi - Ruanda Police
futbol
16:00Musanze - Mukura Victory Sports
futbol
16:00Sunrise FC Rwamagana - Kiyovu
futbol
16:00Alliance - Simba
futbol
16:00Wakiso Giants - Onduparaka
futbol
16:00Almopos Arideas - Thiella Sarakinon
futbol
16:00Almyrou - Pierikos
futbol
16:00Akratitos - Moschatou
futbol
16:00Anatoli - Acheron Kanalaki
futbol
16:00Diagoras Vrachneikon - Olympiakos Zacharos
futbol
16:00Enosi Antheias Aristinou - Doxa Kato Kamila
futbol
16:00Ermis Korydallos - Kallithea
futbol
16:00Ethnikos Piraeus - Agios Ierotheos
futbol
16:00Fostiras - Keratsini
futbol
16:00Irodotos - Atsalenios Iraklio
futbol
16:00Kifisias - Ilisiakos
futbol
16:00Kilkisiakos - Iraklis Zigou
futbol
16:00Makedonikos - Edessaikos
futbol
16:00Kallikrateia - Megas Alexandros Tricala
futbol
16:00Panarkadikos - Palliniakos
futbol
16:00Poros - Rethymniakos
futbol
16:00Thianaliakos - Karagiannion
futbol
16:00Thyella Rafinas - Tripolis
futbol
16:00Ypato - Marko
futbol
16:00Kalamata - Niki Volos
futbol
16:00Olympiakos Volou 1937 - Trikala
futbol
16:00Triglia - Veria
futbol
16:00Thesprotos Igoumenitsa - Diagoras Rodos
futbol
16:00Skoda Xanthi - Panathinaikos
futbol
16:00Apollon Smyrni - Kissamikos
futbol
16:00Doxa Drama - Apollon Kalamarias
futbol
16:00Zanaco - ZESCO United
futbol
16:25Al-Shabab Ahmadi - Yarmouk Kuwait
futbol
16:30Royal Eagles - Cape Umoya
futbol
16:30Tshakhuma Tsha Madzivhadila - Mbombela United
futbol
16:30Den Bosch - Ahead Eagles
futbol
16:30Calcio Chieri 1955 - Borgosesia Calcio
futbol
16:30A.S.D.P. Ciliverghe di Mazzano - Progresso Calcio
futbol
16:30Casale Calcio - Vado
futbol
16:30Grassina - Monterosi
futbol
16:30Villa D'Alme - Nibionnoggiono
futbol
16:30Cattolica Calcio - Olympia Agnonese
futbol
16:30Foggia Calcio - Nocerina
futbol
16:30Foligno - Ponsacco 1920
futbol
16:30Forlì - Cavenago Fanfulla
futbol
16:30Ambrosiana - Cjarlins Muzane
futbol
16:30Ligorna - Fezzanese
futbol
16:30Montevarchi - Bastia Calcio 1924
futbol
16:30Muravera - Calcio Tor Sapienza
futbol
16:30Real Forte Querceta - Lucchese
futbol
16:30Real Giulianova - Matelica
futbol
16:30Pro Sesto - Virtus Bolzano
futbol
16:30Sammaurese - Fiorenzuola 1922
futbol
16:30Sangiustese - Pineto Calcio
futbol
16:30Savona - Caronnese
futbol
16:30Pomezia Calcio - Albalonga Calcio
futbol
16:30Trastevere Calcio - Budoni Calcio
futbol
16:30Bitonto - Citta di Fasano
futbol
16:30Città di Palermo - Roccella
futbol
16:30Grosseto - Tuttocuoio 1957 San Miniato
futbol
16:30Boluspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:30Inveruno 1945 - Legnano
futbol
16:30Artena - Aprilia
futbol
16:30Cercle Brugge - Royal Antwerp
futbol
16:30Ajax - Sparta Rotterdam
futbol
16:30Emmen - Heracles Almelo
futbol
16:30Boluspor - Osmanlı Spor
futbol
16:30Township Rollers - Botswana Police
futbol
16:30Magra - Paradou
futbol
16:30Bloemfontein Celtic - Chippa United
futbol
16:30Polokwane City - Lamontville Golden Arrows
futbol
16:30SuperSport United - Mamelodi Sundowns
futbol
16:30Richards - Uthongathi
futbol
16:45Churchill Brothers - Trau
futbol
17:00Lecce - Inter (beIN SPORTS HD 3)
futbol
17:00Brescia - Cagliari (beIN SPORTS HD 4)
futbol
17:00Bologna - Verona (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
17:00K. Rupel Boom - Heist
futbol
17:00Burnley - Leicester (S SPORT HD)
futbol
17:00Liège - La Louviere Centre
futbol
17:00URSL Vise - Dessel Sport
futbol
17:00Rukinzo - Inter Star
futbol
17:00Jamshedpur - Kerala Blasters
futbol
17:00Ringmahon Rangers - Bangor
futbol
17:00Verona - Kevins Boys
futbol
17:00Wayside Celtic - Bluebell United
futbol
17:00Monza Brianza 1912 - Calcio Como
futbol
17:00Olbia Calcio - Città di Pontedera
futbol
17:00Pergolettese 1932 - Aurora Pro Patria 1919
futbol
17:00Burnley - Leicester City
futbol
17:00Gubbio 1910 - Union ArzignanoChiampo
futbol
17:00Calcio Padova - Modena
futbol
17:00Südtirol - Rimini 1912
futbol
17:00Bari - Rieti
futbol
17:00Bisceglie 1913 Don - Reggina Calcio
futbol
17:00Calcio Catania - Potenza
futbol
17:00Casertana - Virtus Francavilla
futbol
17:00Paganese Calcio 1926 - Sicula Leonzio
futbol
17:00Ternana Calcio - Rende
futbol
17:00Vibonese Calcio - Cavese
futbol
17:00Nardo - Taranto
futbol
17:00Bologna 1909 - Hellas Verona
futbol
17:00Brindisi - Casarano Calcio
futbol
17:00Brescia Calcio - Cagliari Calcio
futbol
17:00Bamboutos de Mbouda - Colombe du Dja et Lobo
futbol
17:00Lecce - Internazionale Milano
futbol
17:00Dragón - Union Douala
futbol
17:00Eding Sport - Loum
futbol
17:00Feutcheu - Coton Sport FC de Garoua
futbol
17:00Delfino Pescara 1936 - Salernitana 1919
futbol
17:00Bamenda - Fortuna Mfou
futbol
17:00Spezia Calcio - Cittadella
futbol
17:00Stade Renard Melong - Young Sports
futbol
17:00Tonnerre Yaoundé - Fovu Club Baham
futbol
17:00Dynamo Kyiv - Legia Warsaw
futbol
17:00Basel - Hamburger
futbol
17:30Hertha Berlin - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
17:30Hertha - Bayern Munich
futbol
17:30Pietà Hotspurs - Swieqi United
futbol
18:00Villarreal - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
18:00Villarreal - Espanyol
futbol
18:00Deportivo de La Coruña - Cádiz
futbol
18:00Oud-Heverlee Leuven - Westerlo
futbol
18:00Aduana Stars - Stars
futbol
18:00Dreams - Medeama
futbol
18:00Elmina Sharks - Great Olimpiyat Oyunları
futbol
18:00Karela - King Faisal Babes
futbol
18:00Liberty Professionals - Accra Hearts of Oak
futbol
18:00Dundee United - Hibernian
futbol
18:00River Ebro - Yagüe
futbol
18:00Belchite 97 - Fraga
futbol
18:00Sariñena - Calamocha
futbol
18:00Club Siero - San Martin
futbol
18:00Llanera - Tuilla
futbol
18:00Alcalá - Alamo
futbol
18:00Burgos Promesas - Atlético Tordesillas
futbol
18:00Gżira United - Santa Lucía
futbol
18:00Enugu Rangers - Abia Warriors
futbol
18:00Heartland - Katsina United
futbol
18:00Ifeanyi Uba United - Enyimba International
futbol
18:00Jigawa Golden Stars - Rivers United
futbol
18:00Kano Pillars - Akwa United
futbol
18:00Kwara United - Sunshine Stars
futbol
18:00Lobi Stars - Dakkada
futbol
18:00Nasarawa United - Warri Wolves
futbol
18:00Plateau United - Akwa Starlets
futbol
18:00Wikki turists - Mountain of Fire and Miracles
futbol
18:00Académico de Viseu - Chaves
futbol
18:00Casa Pia - Varzim
futbol
18:00Cova da Piedade - Nacional da Madeira
futbol
18:00Sanjoanense - Coimbrões
futbol
18:00Paços de Ferreira - Vicente
futbol
18:00Fafe - Maria da Fonte
futbol
18:00Oliveirense - Montalegre
futbol
18:00Alverca - Lusitano de Evora
futbol
18:00Anadia - Ideal
futbol
18:00Armacenenses - Olhanense
futbol
18:00Fátima - Caldas da Rainha
futbol
18:00Esperança de Lagos - Fabril do Barreiro
futbol
18:00Clube Desportivo Cerveira - Associacao Recreativa Sao Martinho
futbol
18:00Arouca - Trofense
futbol
18:00Pedras Rubras - Lusitania Lourosa
futbol
18:00Ginasio Figueirense - Valadares Gaia Futebol Clube
futbol
18:00Gondomar - Espinho
futbol
18:00Leca - Castro Daire
futbol
18:00Louletano - Amora
futbol
18:00Oleiros - Condeixa
futbol
18:00Olimpico Montijo - Sport Grupo Sacavenense
futbol
18:00Real Sport Clube Queluz - Pinhalnovense
futbol
18:00Torreense - Sertanense
futbol
18:00Sintra - 1º de Dezembro
futbol
18:00Sintrense - Grupo Sportivo de Loures
futbol
18:00Paredes - Amarante
futbol
18:00Vila Real - Lusitano de Vildemoinhos
futbol
18:15Athens - Larissa
futbol
18:15Atromitos - Volos
futbol
18:30Ejea - Llagostera
futbol
18:30Club Deportivo As Pontes - Villalbés
futbol
18:30Águilas - Lorca Deportiva
futbol
18:30Ciudad de Murcia - Club Deportiva Minera
futbol
18:30Club Olímpico de Totana - Plus Ultra
futbol
18:30Mazarrón Fútbol Club - Estrella Grana El Palmar
futbol
18:30Valdivia - Plasencia
futbol
18:30Binéfar - Valdefierro
futbol
18:30Utebo - Barbastro
futbol
18:30Solana - Pedroñeras
futbol
18:30Pobla de Mafumet - Horta
futbol
18:30Atletico Astorga - Becerril
futbol
18:30Bañeza Fútbol Club - Bembibre
futbol
18:30Real Jaén - Motril
futbol
18:30Dakar Universite Club - Keur Madior
futbol
18:45Haag - Waalwijk
futbol
18:55Naser Sporting Club - Al-Sahel Kuwait
futbol
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Beşiktaş - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Bursaspor - Fatih Karagümrük
futbol
19:00Beşiktaş - Sivasspor
futbol
19:00Khouribga - Renaissance Zemamra
futbol
19:00Pontevedra - Racing de Ferrol
futbol
19:00Barakaldo - Guijuelo
futbol
19:00Salmantino - Amorebieta
futbol
19:00Haro Deportivo - Logroñés
futbol
19:00Sabadell - Levante UD B
futbol
19:00Badalona - Andorra
futbol
19:00Nucía - Lleida Esportiu
futbol
19:00Algeciras - Real Murcia
futbol
19:00Talavera - Recreativo de Huelva
futbol
19:00Córdoba - Villarrubia
futbol
19:00Estudiantes de Mérida - Atlético Sanluqueño
futbol
19:00Barco - Arenteiro
futbol
19:00Bergantiños - Ourense
futbol
19:00Club Rápido de Bouzas - Pontellas
futbol
19:00Compostela - Alondras
futbol
19:00Xerez Deportivo - Rota
futbol
19:00Platges de Calvia - Ferriolense
futbol
19:00Alcúdia - Llosetense
futbol
19:00Moralo - Aceuchal
futbol
19:00Teruel - Illueca
futbol
19:00Toledo - Club Deportivo Madridejos
futbol
19:00Puertollano - Manchego
futbol
19:00Vimenor - Gimnastica de Torrelavega
futbol
19:00Gernika Club - Tolosa
futbol
19:00L'Hospitalet - Unió Esportiva Vilassar
futbol
19:00Peralada - Sants
futbol
19:00Sylla - Paterna
futbol
19:00Alzira - Vilamarxant
futbol
19:00Antequera - Palo
futbol
19:00Ejido - Vélez
futbol
19:00Fontinhas - Praiense
futbol
19:00Africa Promo Foot - Jamono Fatick
futbol
19:00PAOK - Asteras Tripolis
futbol
19:15Dijon - Nîmes Olympique
futbol
19:15Consolat Marseille - Stade Rennais
futbol
19:15Montpellier - Stade Malherbe Caen
futbol
19:15Ruan - Angers
futbol
19:30Liverpool - Manchester Utd (S SPORT HD)
futbol
19:30Liverpool - Manchester United
futbol
19:30Cultural y Deportiva Leonesa - Real Unión
futbol
19:30Calcio Lecco 1912 - Novara Calcio
futbol
19:30Carrarese Calcio - Siena
futbol
19:30Ravenna - Alma Juventus Fano 1906
futbol
19:30Vicenza Calcio - Carpi 1909
futbol
19:30Teramo - Avellino 1912
futbol
19:30Catanzaro 1929 - Monopoli
futbol
19:30Fatick - Port Autonome
futbol
19:30ASC Niarry Tally - Casa Sport
futbol
19:30Stade Mbour - Gorée
futbol
20:00Genoa - Roma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
20:00Paderborn - Leverkusen (S SPORT 2 HD)
futbol
20:00Paderborn 07 - Bayer 04 Leverkusen
futbol
20:00Genoa - Roma
futbol
20:00Anderlecht - Club Brugge
futbol
20:00CSyD Nueva Concepcion - Deportivo Marquense
futbol
20:00Cartagena - Don Benito
futbol
20:00Cartaginés - Deportivo Saprissa
futbol
20:00Juventud Escazuceña - Municipal Turrialba
futbol
20:00Cartagena-Guanacaste - Once de Abril
futbol
20:00Pikine - Douanes Dakar
futbol
20:00ASEC Ndiambour - Dakar Sacre-Coeur
futbol
20:15Racing de Santander - Las Palmas
futbol
20:15Real Oviedo - Huesca
futbol
20:15Fylkir - Fjölnir
futbol
20:15Samherjar - Kormakur Hvot
futbol
20:15Vilafranquense - Penafiel
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
20:30Athletic Bilbao - Celta de Vigo
futbol
20:30Famalicão - Marítimo
futbol
20:30Antigua - Deportivo Iztapa
futbol
20:30Eldense - Novelda
futbol
20:30Arab Contractors - Ahly Cairo
futbol
20:30Olympiacos - Aris
futbol
21:00Deportivo Toluca - Club Necaxa
futbol
21:00Deportivo Malacateco - Deportivo Guastatoya
futbol
21:00Thies - Amitie
futbol
21:00Ouakam - SONACOS
futbol
21:15Hapoel Tel Aviv - Hapoel Ra'anana
futbol
22:00Zulte Waregem - Genk
futbol
22:00Vasco da Gama - Bangu Atlético Clube
futbol
22:00Londrina Esporte Clube - Parana Soccer Technical Center
futbol
22:00Branco Sport Club - Paraná Clube
futbol
22:00Toledo Colônia Work - Cianorte Futebol Clube
futbol
22:00Cayon Rockets - Trafalgar Southstars
futbol
22:30Tenerife - Girona
futbol
22:30Extremadura - Almería
futbol
22:30Uruguay Montevideo - Rocha
futbol
22:45Juventus - Parma (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Juventus - Parma
futbol
22:55Lorient - PSG (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Lorient - Paris Saint-Germain
futbol
23:00Barcelona - Granada (spor SMART HD)
futbol
23:00Benevento Calcio - Pisa 1909
futbol
23:00Barcelona - Granada
futbol
23:00Atletico Camioneros - Círculo Deportivo
futbol
23:00Ave - Boavista Porto
futbol
23:00Dunbeholden - Cavalier
futbol
23:00Molynes United - Portmore United
futbol
23:00Tivoli Gardens - FC
futbol
23:00Vere United - Waterhouse
futbol
23:00Grecia - Universidad de Kosta Rika
futbol
23:00Guanacasteca - Barrio Mexico
futbol
23:30Martin De Formosa - Boca Unidos
futbol
00:00Deportivo Madryn - Mayo
futbol
00:00Operario Ferroviario - Cascavel
futbol
00:00Municipal Limeño - CD
futbol
00:00Achuapa - Deportivo Catocha
futbol
00:00Suchitepéquez - Deportivo Xinabajul
futbol
00:00Deportivo San Pedro - Solola
futbol
00:00Real De Minas - Platense Puerto Cortes
futbol
00:00Asociación Deportiva y Recreativa Jicaral - Limón
futbol
00:00Cofutpa - Municipal Liberia
futbol
00:00Asociación Deportiva Carmelita - Puntarenas
futbol
00:00Sporting Cristal - Independiente del Valle
futbol
00:00Cuautla - Deportivo Cafessa
futbol
00:0012 de Octubre FutbolClub - Club Libertad
futbol
00:00Mantab United - Road Jets
futbol
00:15Independiente San Vicente - Once Municipal
futbol
01:00Querétaro - Club Tijuana
futbol
01:00Sportivo Belgrano - Unión de Sunchales
futbol
01:00Deportivo Petapa - Deportivo Carchá
futbol
01:00Motagua - Real Sociedad Tocoa
futbol
01:00Humble Lions - Arnett Gardens
futbol
01:00Alajuelense - Herediano
futbol
01:00Millonarios Fútbol Club - América de Cali
futbol
01:10Independiente Avellaneda - Club Atlético River Plate
futbol
02:00Defensores Belgrano Villa Ramallo - Club Atlético Douglas Haig
futbol
02:00Deportes Copiapo - Deportes Temuco
futbol
02:15Club Olimpia - Club General Díaz
futbol
03:45Club Santos Laguna - Club León
futbol
15:30Aswan - Wadi Degla
futbol
17:30Giannina - Levadiakos
futbol
18:00Tala'ea El-Gaish - Al-Ittihad Al-Sakndary
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Balıkesirspor - Adana Demirspor
futbol
20:00Ç.Rizespor - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Çaykur Rizespor - Gençlerbirliği
futbol
20:00Hapoel Kfar Saba - Bnei Yehuda Tel Aviv
futbol
20:30Zamalek - Al-Masry Club
futbol
21:00Hapoel Be'er Sheva - Hapoel Haifa
futbol
21:15Beitar Jerusalem - Maccabi Netanya
futbol
22:45Atalanta - Spal (beIN SPORTS HD 3)
futbol
22:45Atalanta - SPAL
futbol
22:45Piacenza Calcio 1919 - Triestina Calcio
futbol
22:55St.Prive - Monaco (beIN SPORTS HD 4)
futbol
22:55Pryve St. Hilaire - Monaco
futbol
23:00WBA - Stoke (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
23:00West Bromwich Albion - Stoke City
futbol
23:00Cosenza Calcio - Krotone
futbol
14:00Kırklarelispor - M.Başakşehir (A Spor HD)
futbol
15:30Tanta - Gouna
futbol
20:30Fenerbahçe - Kayserispor (ATV HD)
futbol
20:30FC - Alkmaar
futbol
20:30Pyramids - Misr El-Makasa
futbol
22:00Exeter City - Stevenage
futbol
22:30Sheffield Utd - Manchester City (TRT Spor HD)
futbol
22:30Bournemouth - Brighton & Hove Albion
futbol
22:30Aston Villa - Watford
futbol
22:30Crystal Palace - Southampton
futbol
22:30Everton - Newcastle United
futbol
22:30Sheffield United - Manchester City
futbol
22:45Barnsley - Preston North
futbol
22:45Middlesbrough - Birmingham City
futbol
22:45Alloa Athletic - Arbroath
futbol
22:45Napoli - Lazio
futbol
22:45Braga - Sporting Lisbon
futbol
22:45Eindhoven - Utrecht
futbol
22:45Fortuna Sittard - Feyenoord
futbol
22:45Peterborough United - Wycombe Wanderers
futbol
22:45Colchester United - Bradford City
futbol
22:45Leyton Orient - Northampton Town
futbol
22:45Macclesfield Town - Crewe Alexandra
futbol
22:45Hayes & Yeading United - Poole Town
futbol
22:45Portsmouth - Scunthorpe United
futbol
22:45Salford City - Accrington Stanley
futbol
22:45Maidenhead United - Halesowen Town
futbol
23:10Lyon - Lille
futbol
23:15Chelsea - Arsenal (S SPORT HD)
futbol
23:15Chelsea - Arsenal
futbol
01:15Carabobo - Club Universitario de Deportes
futbol
14:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (A Spor HD)
futbol
16:00Larissa - Panetolikos
futbol
17:00Göztepe - Antalyaspor (A Spor HD)
futbol
18:15Crete - Olympiacos
futbol
18:15Volos - Athens
futbol
20:30Beşiktaş - BB Erzurumspor (A Spor HD)
futbol
20:30Heracles Almelo - Vitesse
futbol
20:30Panathinaikos - Atromitos
futbol
22:30Leicester - West Ham (S SPORT HD)
futbol
23:15Manchester Utd - Burnley (S SPORT HD)
futbol
14:00Y.Malatyaspor - Sivasspor (A Spor HD)
futbol
17:00Denizlispor - Trabzonspor (A Spor HD)
futbol
20:30Galatasaray - Ç.Rizespor (A Spor HD)
futbol
23:00Wolves - Liverpool (S SPORT HD)
futbol
19:00Akhisarspor - Bursaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Gençlerbirliği - Gazişehir FK (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30B.Dortmund - Köln (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Osasuna - Levante (spor SMART HD)
futbol
14:00Giresunspor - Ümraniyespor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Kayserispor - Ankaragücü (beIN SPORTS HD 1)
futbol
15:00Espanyol - Athletic Bilbao (spor SMART HD)
futbol
16:30Osmanlıspor - Keçiörengücü (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Kasımpaşa - A.Alanyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30B.M.Gladbach - Mainz (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Valencia - Barcelona (spor SMART HD)
futbol
19:00Altay - İstanbulspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Fenerbahçe - M.Başakşehir (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Bayern Münih - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Alaves - Villarreal (spor SMART HD)
futbol
23:00Sevilla - Granada (spor SMART HD)
futbol
13:30Denizlispor - Antalyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Hatayspor - Menemenspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
14:00Atletico Madrid - Leganes (spor SMART HD)
futbol
14:00BB Erzurumspor - Balıkesirspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:00Celta Vigo - Eibar (spor SMART HD)
futbol
16:00Göztepe - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Eskişehirspor - Adanaspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Werder Bremen - Hoffenheim (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Getafe - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
19:00Konyaspor - Galatasaray (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adana Demirspor - Boluspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Leverkusen - F.Düsseldorf (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Real Sociedad - Mallorca (spor SMART HD)
futbol
23:00Valladolid - Real Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Fatih Karagümrük - Altınordu (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Sivasspor - Ç.Rizespor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
20:00Y.Malatyaspor - Trabzonspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Aston Villa - Leicester (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:45Manchester City - Manchester Utd (beIN SPORTS HD 1)
futbol
19:00Adanaspor - Osmanlıspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00M.Başakşehir - Gençlerbirliği (beIN SPORTS HD 1)
futbol
22:30Hertha Berlin - Schalke 04 (S SPORT 2 HD)
futbol
23:00Villarreal - Osasuna (spor SMART HD)
futbol
14:00Antalyaspor - Konyaspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Keçiörengücü - Adana Demirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
15:00Granada - Espanyol (spor SMART HD)
futbol
16:30Boluspor - BB Erzurumspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:00Ç.Rizespor - Beşiktaş (beIN SPORTS HD 1)
futbol
17:30Mainz - Bayern Münih (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Real Madrid - Atletico Madrid (spor SMART HD)
futbol
19:00Menemenspor - Fatih Karagümrük (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
20:00Trabzonspor - Fenerbahçe (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:30Leipzig - B.M.Gladbach (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Mallorca - Valladolid (spor SMART HD)
futbol
23:00Valencia - Celta Vigo (spor SMART HD)
futbol
13:30Ankaragücü - Kasımpaşa (beIN SPORTS HD 1)
futbol
14:00Leganes - Real Sociedad (spor SMART HD)
futbol
14:00Hatayspor - Giresunspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
16:00Eibar - Real Betis (spor SMART HD)
futbol
16:00A.Alanyaspor - Y.Malatyaspor (beIN SPORTS HD 2)
futbol
16:00Gazişehir FK - Sivasspor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
16:30Altınordu - Akhisarspor (beIN SPORTS MAX 2 HD)
futbol
16:30Balıkesirspor - Altay (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
17:30Köln - Freiburg (S SPORT 2 HD)
futbol
18:00Athletic Bilbao - Getafe (spor SMART HD)
futbol
19:00Bursaspor - Eskişehirspor (beIN SPORTS MAX 1 HD)
futbol
19:00Galatasaray - Kayserispor (beIN SPORTS HD 1)
futbol
20:00Paderborn - Wolfsburg (S SPORT 2 HD)
futbol
20:30Sevilla - Alaves (spor SMART HD)
futbol
23:00Barcelona - Levante (spor SMART HD)
tenis
22:00Audrey Albie - Julie Gervais
tenis
22:00Jessica Pieri - Nadia Podoroska
tenis
22:30Ulises Blanch - Brandon Nakashima
tenis
23:30Riley/Snells - Albie/Partaud
tenis
23:30Claire - Sofia Sanchez
tenis
00:30Glasspool/Lawson - Arias/Bangoura
tenis
01:00Brune Olsen/Iamachkine - Der Hoek/Pigossi
tenis
10:30Javier Barranco Cosano - Julien Cagnina
tenis
10:30Nina Potocnik - Taisya Pachkaleva
tenis
11:30Cindy Burger - Anna Siskova
tenis
11:30Javier Marti - Nikolas Sanchez Izquierdo
tenis
12:00Thomas Laurent - Antoine Escoffier
tenis
12:00Jodie Anna Burrage - Victoria Muntean
tenis
02:00Garbine Muguruza - Shelby Rogers
tenis
02:00Lauren Davis - Leylah Annie Fernandez
tenis
03:00Denis Shapovalov - Marton Fucsovics
tenis
03:00Matteo Berrettini - Andrew Harris
tenis
03:00Ajla Tomljanovic - Anastasija Sevastova
tenis
03:00Ashleigh Barty - Lesya Tsurenko
tenis
03:00Astra Sharma - Anett Kontaveit
tenis
03:00Carla Suarez Navarro - Aryna Sabalenka
tenis
03:00Christina McHale - Petra Martic
tenis
03:00Donna Vekić - Maria Sharapova
tenis
03:00Irina-Camelia Begu - Kiki Bertens
tenis
03:00Jasmine Paolini - Anna Blinkova
tenis
03:00Jennifer Brady - Simona Halep
tenis
03:00Johanna Konta - Jabeur
tenis
03:00Julia Goerges - Viktoria Kuzmova
tenis
03:00Kirsten Flipkens - Karolina Muchova
tenis
03:00Kristina Mladenovic - Karolina Pliskova
tenis
03:00Laura Siegemund - Coco Vandeweghe
tenis
03:00Martina Trevisan - Sofia Kenin
tenis
03:00Naomi Osaka - Marie Bouzkova
tenis
03:00Sara Sorribes Tormo - Veronika Kudermetova
tenis
03:00Sloane Stephens - Shuai Zhang
tenis
03:00Taylor Townsend - Jessica Pegula
tenis
03:00Viktorija Golubic - Zhu
tenis
03:00Yulia Putintseva - Su-Wei Hsieh
tenis
03:05Mohamed Safwat - Gregoire Barrere
tenis
03:05Ekaterina Alexandrova - Belen Teichmann
tenis
03:05Paula Badosa Gibert - Johanna Larsson
tenis
03:05Saisai Zheng - Anna Kalinskaya
tenis
04:30Jannik Sinner - Purcell
tenis
04:30Li - Lizette Cabrera
tenis
04:30Sorana Cirstea - Barbora Zahlavova Strycova
tenis
04:35Kaia Kanepi - Barbora Krejcikova
tenis
05:00Tennys Sandgren - Marco Trungelliti
tenis
05:00Alison Riske - Yafan Wang
tenis
05:00Anastasia Potapova - Serena Williams
tenis
05:00Katerina Siniakova - Petra Kvitova
tenis
05:00Kristie - Caroline Wozniacki
tenis
05:00Magda Linette - Arantxa
tenis
05:00Tamara Zidansek - Na-Lae
tenis
06:00Quentin Halys - Filip Krajinović
tenis
06:30Alejandro Davidovich Fokina - Norbert Gombos
tenis
06:30Hubert Hurkacz - Dennis Novak
tenis
06:30Juan Ignacio Londero - Grigor Dimitrov
tenis
06:30Madison Brengle - Caroline Garcia
tenis
06:30Margarita Gasparyan - Maria Sakkari
tenis
07:00Fiona Ferro - Alison Van Uytvanck
tenis
07:00Madison Keys - Darya Kasatkina
tenis
07:00Qiang Wang - Pauline Parmentier
tenis
07:00Venus Williams - Cori Gauff
tenis
07:35Aliaksandra Sasnovich - Greet Minnen
tenis
08:00Tatsuma - Prajnesh Gunneswaran
tenis
08:30Bernarda Pera - Elena Rybakina
tenis
08:30Kaja Juvan - Dayana Yastremskaya
tenis
08:30Hibino - Shuai Peng
tenis
08:30Polona Hercog - Rebecca Peterson
tenis
08:30Samantha Stosur - Caty McNally
tenis
11:00Stefanos Tsitsipas - Salvatore Caruso
tenis
03:00James Duckworth - Aljaz Bedene
tenis
03:00John Isner - Thiago Monteiro
tenis
03:00Jozef Kovalik - Pablo Carreno Busta
tenis
03:00Marco Cecchinato - Alexander Zverev
tenis
03:00Mario Vilella Martinez - Karen Khachanov
tenis
03:00Miomir Kecmanovic - Andreas Seppi
tenis
03:00Nick Kyrgios - Lorenzo Sonego
tenis
03:00Nikoloz Basilashvili - Soon-Woo Kwon
tenis
03:00Pablo Cuevas - Gilles Simon
tenis
03:00Pierre-Hugues Herbert - Cameron Norrie
tenis
03:00Rafael Nadal - Hugo Dellien
tenis
03:00Taylor Harry Fritz - Tallon Griekspoor
tenis
03:00Yasutaka Uchiyama - Mikael Ymer
tenis
03:00Yuichi Sugita - Elliot Benchetrit
tenis
03:00Alejandro Tabilo - Daniel Elahi Galan Riveros
tenis
03:00Alizé Cornet - Monica Niculescu
tenis
03:00Amanda Anisimova - Zarina Diyas
tenis
03:00Anastasia Pavlyuchenkova - Nina Stojanovic
tenis
03:00Antonia Lottner - Camila Giorgi
tenis
03:00Belinda Bencic - Anna Karolína Schmiedlová
tenis
03:00Catherine Cartan Bellis - Tatjana Maria
tenis
03:00Danielle Rose Collins - Vitalia Diatchenko
tenis
03:00Elina Svitolina - Katie Boulter
tenis
03:00Elisabetta Cocciaretto - Angelique Kerber
tenis
03:00Elise Mertens - Danka Kovinić
tenis
03:00Harriet Dart - Misaki
tenis
03:00Swiatek - Tímea Babos
tenis
03:00Kateryna Bondarenko - Arina Rodionova
tenis
03:00Kateryna Kozlova - Priscilla
tenis
03:00Kristyna Pliskova - Heather Watson
tenis
03:00Ludmilla Samsonova - Jelena Ostapenko
tenis
03:00Marketa Vondrousova - Svetlana Kuznetsova
tenis
03:00Adrian Mannarino - Dominic Thiem
tenis
03:00Alex Bolt - Albert Ramos
tenis
03:00Alexei Popyrin - Jo-Wilfried Tsonga
tenis
03:00Casper Ruud - Egor Gerasimov
tenis
03:00Christopher Eubanks - Peter Gojowczyk
tenis
03:00Christopher O'Connell - Andrey Rublev
tenis
03:00David Goffin - Jeremy Chardy
tenis
03:00Dominik Koepfer - Pedro Martinez Portero
tenis
03:00Ernests Gulbis - Felix Auger Aliassime
tenis
03:00Federico Delbonis - João Sousa
tenis
03:00Fernando Verdasco - Evgeny Donskoy
tenis
03:00Gael Monfils - Yen-Hsun
tenis
03:00Hugo Gaston - Jaume Antoni Munar Clar
tenis
03:00Ilya Ivashka - Kevin Anderson
tenis
03:00Karlovic - Vasek Pospisil
tenis
04:00Benoît Paire - Cedrik-Marcel Stebe
tenis
04:00Christian Garin - Stefano Travaglia
tenis
04:00Damir Dzumhur - Stanislas Wawrinka
tenis
04:00Daniel Evans - Mackenzie Mcdonald
tenis
04:00Diego Sebastian Schwartzman - Lloyd Harris
tenis
04:00Feliciano Lopez - Roberto Bautista-Agut
tenis
04:00Guido Pella - John-Patrick Smith
tenis
04:00Jan-Lennard Struff - Novak Djokovic
tenis
04:00John Millman - Humbert
tenis
04:00Jordan Thompson - Alexander Bublik
tenis
04:00Kyle Edmund - Dusan Lajovic
tenis
04:00Leonardo Mayer - Tommy Paul
tenis
04:00Marc Polmans - Mikhail Kukushkin
tenis
04:00Marin Cilic - Corentin Moutet
tenis
04:00Pablo Andujar - Michael Mmoh
tenis
04:00Philipp Kohlschreiber - Marcos Giron
tenis
04:00Radu Albot - Milos Raonic
tenis
04:00Reilly Opelka - Fabio Fognini
tenis
04:00Roberto Carballes Baena - Richard Berankis
tenis
04:00Querrey - Borna Coric
tenis
04:00Steve Johnson - Roger Federer
tenis
04:00Yoshihito Nishioka - Laslo Djere

Haberler

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdü

Beşiktaş, gruptan çıkma iddiasını sürdürdüUEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak …

UEFA Avrupa Ligi’nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg’u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı. Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00’te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi. I Grubu’nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens […]

UEFA Avrupa Ligi'nde grup aşamasının 5. haftasında Beşiktaş, Norveç deplasmanında Sarpsborg'u 3-2 mağlup ederek üst tura kalmak için avantaj yakaladı.

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki iki numaralı organizasyonunun 5. haftası, TSİ 23.00'te oynanan grup karşılaşmalarıyla sona erdi.

I Grubu'nda Beşiktaş, konuk olduğu Norveç temsilcisi Sarpsborg karşısında ilk yarıyı 2-0 geride kapatmasına rağmen ikinci yarıda Jeremain Lens (2) ve Vagner Love'un golleriyle mücadeleden 3-2 galip ayrıldı.

Bu sonuçla siyah-beyazlılar grupta ikinci sıraya yükselirken, son maçlar öncesi son 32 turuna kalmak için önemli bir avantaj yakaladı.

Grubun diğer mücadelesinde Malmö, konuk ettiği Genk ile 2-2 berabere kaldı. İsveç ekibi Oscar Lewicki ve Marcus Antonsson ile ağları sarsarken, Belçika temsilcisinin gollerini Alejandro Pozuelo ve Joseph Paintsil kaydetti.

Grupta Malmö 8 puanla lider, Beşiktaş 7 puanla ikinci, Malmö 6 puanla üçüncü, Sarpsborg 5 puanla dördüncü sırada yer alıyor. Beşiktaş, grubun son maçında konuk edeceği Malmö'yü yenmesi halinde diğer maçın sonucuna bakmadan son 32 turuna çıkacak.

Sevilla üst tur şansını zora soktu

Öne çıkan diğer karşılaşmalarda, J Grubu'nda Belçika temsilcisi Standard Liege, konuk ettiği daha önce kupayı 5 kez müzesine götüren Sevilla'yı Moussa Djenepo'nun golüyle 1-0 yenerek üst tura kalma umudunu sürdürdü. İspanya ekibinde Pablo Sarabia 68. dakikada ikinci sarıdan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Krasnodar'ın üst tura çıkmayı garantilediği grupta 9 puana sahip Sevilla ile Standard Liege arasından üst tura çıkacak takım, son maçların ardından belli olacak.

L Grubu'nda lider Chelsea, ağırladığı Yunanistan temsilcisi PAOK'u 27. ve 37. dakikalarda Olivier Giroud, 60. dakikada Callum Hudson-Odoi ve 78. dakikada Alvaro Morata'nın golleriyle 40 yendi.PAOK'ta Yevhen Khacheridi, henüz 7. dakikada doğrudan kırmızı kart görerek takımını 10 kişi bıraktı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarBeşiktaşEkip

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı

Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdıFenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça ka…

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu’nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb’le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi. lker Stadı’nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu. Belçika’da Anderlecht’in Slovak rakibi Spartak Trnava’yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı. Grupta […]

Fenerbahçe, UEFA Avrupa Ligi D Grubu'nda konuk ettiği Hırvat temsilcisi Dinamo Zagreb'le 0-0 berabere kalarak bitime bir maça kala üst tura çıkmayı garantiledi.

lker Stadı'nda oynanan karşılaşmada rakibiyle 0-0 kalarak 1 puan alan sarı-lacivertlilere bu sonuç yeterli oldu.

Belçika'da Anderlecht'in Slovak rakibi Spartak Trnava'yla 0-0 berabere kalmasıyla Fenerbahçe, adını son 32 takım arasına yazdırdı.

Grupta puanını 8'e yükselten sarı-lacivertliler ikinci oldu. Dinamo Zagreb ise puanını 13'e çıkararak grup liderliğini garantiledi.

Gruplardan çıkmayı yine başardı

Fenerbahçe, "Kupa 2" olarak adlandırılan UEFA Kupası ve UEFA Avrupa Ligi'nde 6. kez yer aldığı grup aşamasından yine üst tura çıkmayı başardı.

Sarı-lacivertliler, bu organizasyondaki grup aşamasını rahat geçiyor.

Fenerbahçe, 2006-2007'de UEFA Kupası adı altında oynanan organizasyonda 3. olarak bir üst tura çıkarken, 2009-2010, 2012-2013, 2016-2017'yi lider, 2015-2016'yı da ikinci bitirerek bir sonraki turda mücadele etme hakkı kazandı.

Sarı-lacivertliler, bu sezon da yer aldığı gruplardan üst tura adını yazdırdı.

Koeman oyuncu değiştirmedi

Fenerbahçe Teknik Sorumlusu Erwin Koeman, karşılaşmayı başladığı 11'le bitirdi.

Koeman, ikinci yarının başından itibaren yedek kaleci Erten Ersu dışında diğer 6 oyuncuyu belirli aralıklara ısınmaya gönderdi.

Hollandalı çalıştırıcı, bu isimlerin hiçbirini oyuna dahil etmedi ve 3 değişiklik hakkını da kullanmadı.

Fenerbahçe'de bu uygulamanın aynısını 2016-2017 sezonunda bir diğer Hollandalı teknik adam Dick Advocaat, Akhisarspor'u 3-1 yendikleri maçta yapmıştı.

Ersun Yanal tezahüratları

Fenerbahçeli taraftarlar, maç sonunda eski teknik direktörleri Ersun Yanal lehine tezahüratlarda bulundu.

Taraftarların büyük bir bölümü, maçın bitiş düdüğüyle beraber Yanal'ın göreve gelmesi için tezahüratlar yaptı.

Aynı başlıktaUEFA Avrupa LigiSonuçlarFenerbahçeEkip

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75

Darüşşafaka Tekfen: 71 – Herbalife Gran Canaria: 75THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siya…

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 75-71 kaybetti. Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı. Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut’un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin […]

THY Avrupa Ligi 10. hafta maçında Darüşşafaka Tekfen, konuk ettiği İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 kaybetti.

Yeşil-siyahlılar, bu sonuçla üst üste 8 toplamda ise 9. mağlubiyetini yaşarken, konuk ekip ise 3. kez sahadan galip ayrıldı.

Mücadeleye pota altında Berk Demir ve Emircan Koşut'un bulduğu sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, 3. dakikayı 8-5 önde geçti. Çeyreğin ortalarında takım savunmasında etkili olan yeşil-siyahlılar,McCallum'un üç sayılık basketiyle Herbalife Gran Canaria karşısında 6. dakikayı 18-11 üstün bitirdi. İspanyol ekibi, periyodun son anlarında hücumda Eriksson ile skor üretse de Darüşşafaka Tekfen, birinci çeyreği 25-22 önde tamamladı.

İkinci periyoda iyi başlayan Herbalife Gran Canaria, üst üste aldığı hücum ribauntlarının ardından Pauli'yle bulduğu basketle 12. dakika biterken eşitliği yakaladı: 27-27. Bu dakikadan sonra kenardan oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın da desteğiyle savunmada ve hücumda ritmini yeniden bulan Darüşşafaka Tekfen, 10-0'lık seri yakalayarak 16. dakikada farkı 10 sayıya (37-27) çıkardı. İlk yarının son bölümlerinde farkı 12'ye (44-32) kadar çıkaran yeşil-siyahlılar, Pasecniks'in basketine rağmen soyunma odasına 44-34 önde girdi.

İkinci yarı karşılıklı basketlerle başladı. Radicevic ve Eriksson'la dış atışlarda isabetler bulan Herbalife Gran Canaria'ya hızlı hücumlarla yanıt veren Darüşşafaka Tekfen, 24. dakikayı 50-40 üstün kapattı. Arka arkaya yapılan top kayıplarının ardından temposu düşen ev sahibi ekip karşısında Eriksson, Pasecnicks ve Oliver'le skor üreten İspanya temsilcisi, üçüncü çeyreğin bitimine 37 saniye kala yeniden beraberliği yakaladı: 54-54. Konuk ekip, Eriksson'un üç sayı çizgisinin gerisinden kaydettiği basketle final periyoduna 57-56 üstün gitti.

Son periyoda uzun oyuncularının ürettiği sayılarla başlayan Darüşşafaka Tekfen, McCallum'un da devreye girmesiyle 32. dakika biterken öne geçti: 63-62. Oliver ve Tillie ile basketler bulan Herbalife Gran Canaria, 34. dakikada molaya 66-65 önde gitti. Molanın dönüşünde top kayıpları yapan ev sahibi ekip, son 4 dakikaya 68-65 geride girdi. Savunmada sorun yaşayan yeşil-siyahlılar karşısında Strawberry ve Eriksson'la sayılar kaydeden İspanyol ekibi, 37. dakikayı 73-65 üstün bitirdi. Darüşşafaka Tekfen, oyuna dahil olan Kartal Özmızrak'ın basketleriyle farkı 2 dakika 10 saniye kala 4 sayıya indirdi: 69-73. Yeşil-siyahlılar, kalan sürede üstünlüğünü koruyan Herbalife Gran Canaria'ya 75-71 mağlup oldu.

Türkiye: 71 – İspanya: 67

Türkiye: 71 – İspanya: 672019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. …

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu’nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya’yı 71-67 yendi. Karşılaşmaya Semih Erden’in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay’ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden […]

2019 FIBA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri 2. Tur I Grubu'nda A Milli Erkek Basketbol Takımı, konuk ettiği İspanya'yı 71-67 yendi.

Karşılaşmaya Semih Erden'in serbest atış çizgisinden bulduğu sayılarla giren Türkiye, Buğrahan Tuncer ve Doğuş Balbay'ın da skora katkısıyla 5. dakikaya 8-6 önde girdi. Takımların sayı bulmakta zorlandığı bu bölümde konuk ekip, 3 sayı çizgisinin gerisinden etkili oldu ve 7. dakikayı 13-10 üstün geçti. Periyot, 15-15 eşitlikle tamamlandı.

A Milli Erkek Basketbol Takımı, 2. çeyreğe etkili başlayan taraf oldu. Sinan Güler ve Semih Erden ile skor bulan milliler, 12. dakika içinde 4 sayılık farkı (19-15) yakaladı. Brizuela ile üst üste 3 sayılık basketler üreten İspanya, 6-0'lık seri yakalayarak 14. dakikada öne geçti: 19-21. Buğrahan Tuncer-Tolgahan Geçim ikilisinin 3 sayılık basketleriyle rakibine 6-0'lık seriyle karşılık veren ay-yıldızlılar, 15. dakikada bir kez daha skor üstünlüğünü (25-21) ele geçirdi. İki takımın da 3 sayılık atışlarda yüksek yüzde yakaladığı bu bölümde Buğrahan Tuncer ile sonuca giden Türkiye, savunmada Brizuela'yı durdurmakta zorlanınca İspanya, 18. dakikada skora denge getirdi: 34-34. Türkiye, Semih Erden'in basketiyle soyunma odasına 36-34 önde gitti.

Üçüncü çeyreğe Türkiye, Doğuş Balbay, İspanya ise Vazquez'in basketiyle başladı. Semih Erden'in başarılı performansıyla rakip savunmayı geçen milliler, Tolga Geçim'in 3 sayılık basketiyle 26. dakikada farkı 7 sayıya (49-42) çıkardı. Ribauntlarda da rakibine üstünlük sağlayan A Milli Erkek Basketbol Takımı, periyodun son 1,5 dakikasına 51-46 önde girdi. Tolga Geçim ve Sinan Güler ile skor bulan Türkiye, farkı biraz daha açtı ve çeyreği 56-48 üstün tamamladı.

Final periyoduna iyi giren bu kez İspanya oldu. Llovet ve Brizuela'nın sayılarıyla 8-1'lik seri yakalayan konuk takım, 34. dakikada farkı 1 sayıya düşürdü: 57-56. Doğuş Balbay'ın 3 sayılık basketiyle rahatlayan Türkiye, yine bu oyuncunun serbest atış çizgisinden ürettiği sayılarla son 4 dakikaya 62-58 önde girdi. Serbest atış çizgisinden sayılar üreten rakibi karşısında Sinan Güler ve Tolga Geçim ile skor bulan Türkiye, son 1,5 dakikaya 67-63 üstün girdi. Son 45 saniyesine 67-67 eşitlikle girilen karşılaşmada Semih Erden'in pota altı basketiyle öne geçen Türkiye, Tolga Geçim ile taktik faulleri sayıya çevirdi ve mücadeleden 71-67 galip ayrıldı.

Bu arada Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Hamza Yerlikaya, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu, karşılaşmayı birlikte izledi.

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago Bernabeu

Libertadores Kupası finali için yeni adres Santiago BernabeuGüney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Liberta…

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid’deki Santiago Bernabeu Stadı’nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi. Arjantin’in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors’ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez […]

Güney Amerika futbolunun en önemli kupası olan ve şiddet olayları nedeniyle iki kez ertelenen River Plate ve Boca Juniors arasındaki Libertadores Kupası finali rövanş maçının Madrid'deki Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması için anlaşma sağlandığı iddia edildi.

Arjantin'in ezeli iki rakibi River Plate ve Boca Juniors'ı karşı karşıya getiren finalin rövanşı maç öncesinde olaylar nedeniyle iki kez ertelenince, Güney Amerika Futbol Konfederasyonu (CONMEBOL) karşılaşmanın 8 veya 9 Aralık'ta farklı bir ülkede oynanacağını açıklamıştı.

İspanyol basınında yer alan haberlerde, CONMEBOL, İspanya Futbol Federasyonu (RFEF), Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği (FIFA) ve Real Madrid kulübünün Libertadores Kupası finali rövanş maçının Santiago Bernabeu Stadı'nda oynanması konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Resmi kararın İspanyol hükümetinin onay vermesinin ardından açıklanacağı bildirildi.

River Plate-Boca Juniors arasındaki rövanşın 9 Aralık'ta oynanması öngörülüyor.

River Plate'in Antonio Vespucio Liberti Stadyumu'nda geçen cumartesi oynanması gereken karşılaşma, River Plate taraftarının Boca Juniors oyuncularını taşıyan otobüse saldırmasının ardından bir gün sonraya ertelenmişti. CONMEBOL, Boca Juniors Kulübünün karara itirazının ardından maçı ikinci kez erteleme kararı almıştı.

Arjantin'in başkenti Buenos Aires'in iki köklü kulübü arasındaki finalin ilk ayağına Boca Juniors ev sahipliği yapmış ve mücadele 2-2 beraberlikle sonuçlanmıştı.

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmedi

Cedi Osman’ın “double double”ı yetmediCedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup o…

Cedi Osman’ın “double double” yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 mağlup oldu. NBA’e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı’nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder’a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı. Milli basketbolcu Cedi Osman’ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle “double double” yaptığı Cavaliers’ta […]

Cedi Osman'ın "double double" yaptığı maçta Cleveland Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 mağlup oldu.

NBA'e 10 maçla devam edildi. Doğu Konferansı'nın son sırasında yer alan Cavaliers, deplasmanda Oklahoma City Thunder'a 100-83 yenilerek üst üste ikinci, bu sezon 16. mağlubiyetini aldı.

Milli basketbolcu Cedi Osman'ın 14 sayı, 10 ribaunt, 6 asistle "double double" yaptığı Cavaliers'ta Jordan Clarkson 25, Colin Sexton 21 sayıyla oynadı.

Ev sahibi ekipte ise Russell Westbrook 23 sayı, 19 ribaunt, 15 asistle "triple double" yaparak galibiyetin mimarlarından oldu. Jerami Grant 21, Paul George 18 sayıyla skora katkı sağladı.

Milli basketbolcu Ersan İlyasova'nın formasını giydiği Milwaukee Bucks, sahasında Chicago Bulls'u 116-113 mağlup etti.

Ersan İlyasova'nın 9 sayı, 6 ribauntla oynadığı Bucks'ta Giannis Antetokounmpo 36 sayı, 11 ribaunt, 8 asistlik performansıyla takımının skor yüküne büyük katkıda bulundu. Malcolm Brogdon 24 sayı üretti.

Bulls'ta ise Jabari Parker ve Zach LaVine 24'er, Ryan Arcidiacono 22 sayıyla maçı tamamladı.

Furkan Korkmaz'ın 22 dakika süre aldığı ve 11 sayı, 1 ribaunt, 1 asistle oynadığı maçta Philadelphia 76ers, sahasında New York Knicks'i 117-91 yendi. Ev sahibi takımda Joel Embiid 26 sayı, 14 ribaunt, 7 asistle "double double" yaptı.

SonuçlarCharlotte Hornets-Atlanta Hawks: 108-94Philadelphia 76ers-New York Knicks: 117-91Brooklyn Nets-Utah Jazz: 91-101Houston Rockets-Dallas Mavericks: 108-128Milwaukee Bucks-Chicago Bulls: 116-113Minnesota Timberwolves-San Antonio Spurs: 128-89New Orleans Pelicans-Washington Wizards: 125-104Oklahoma City Thunder-Cleveland Cavaliers: 100-83Portland Trail Blazers-Orlando Magic: 115-112Los Angeles Clippers-Phoenix Suns: 115-99

Aynı başlıktaNBASonuçlar

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandı

A, B, C ve D gruplarındaki 5. hafta karşılaşmaları tamamlandıUEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Ş…

UEFA Şampiyonlar Ligi’nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi. UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00’te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi. A Grubu’nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı. Puanını […]

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde Borussia Dortmund, Atletico Madrid, Barcelona, Porto ve Schalke 04 son 16 turuna çıkmayı garantiledi.

UEFA Şampiyonlar Ligi grup aşamasının 5. haftası, A, B, C ve D gruplarında TSİ 23.00'te oynanan 6 karşılaşma ile sona erdi.

A Grubu'nda Almanya ekibi Borussia Dortmund, konuk ettiği Belçika temsilcisi Club Brugge ile 0-0 berabere kaldı.

Puanını 10'a çıkaran Borussia Dortmund ile lider Atletico Madrid'in adlarını son 16 turuna yazdırdığı grupta, Club Brugge ise UEFA Avrupa Ligi'ne kaldı.

B Grubu'nda Barcelona, konuk olduğu PSV'yi 2-1 yendi. İspanyol ekibinin gollerini Lionel Messi ve Gerard Pique atarken,Hollanda temsilcisinin tek golünü ise Luuk de Jong kaydetti.

Bu sonuçla Barcelona, 13 puanla grubunu lider tamamlamayı garantileyerek son 16 turuna kaldı. PSV ise 1 puanla grubu son sırada tamamlayarak Avrupa arenasına veda etti.

Grubun diğer mücadelesinde Tottenham konuk ettiği Inter'i 80. dakikada Christian Eriksen'in golüyle 1-0'la geçti. 7'şer puana sahip iki takım arasından üst tura çıkacak ekip, gruptaki son maçların ardından belli olacak.

Büyük rekabetin yaşandığı C Grubu'nda, Fransa ekibi Paris Saint-Germain (PSG), konuk ettiği İngiltere temsilcisi Liverpool'u 13. dakikada Juan Bernat, 37. dakikada Neymar'ın ağları sarsmasıyla 2-1 yendi. Liverpool'un tek golünü, 45 1'inci dakikada penaltıdan James Milner ağlara gönderdi.

Neymar, attığı golle Şampiyonlar Ligi'nde en çok ağları sarsan Brezilyalı futbolcu konumuna geldi.

Grubun diğer karşılaşmasında İtalya temsilcisi Napoli, konuk ettiği Sırbistan ekibi Kızılyıldız'ı 11. dakikada Marek Hamsik, 33. ve 52. dakikalarda Dries Mertens'in fileleri havalandırmasıyla 3-1 mağlup etti.

Bu sonuçların ardından C Grubu'nda Napoli 9 puanla lider, PSG 8 puanla ikinci, Liverpool 6 puanla üçüncü, Kızılyıldız 4 puanla son sırada yer aldı. Grupta üst tura çıkan ve Avrupa Ligi vizesi alan takımlar, son maçların ardından belli olacak.

D Grubu'nda ise lider Portekiz ekibi Porto, konuk ettiği Schalke 04'ü Eder Militao, Jesus Corona ve Moussa Marega'nın golleriyle 3-1 yendi. Almanya temsilcisinin tek golünü, penaltıdan Nabil Bentaleb kaydetti.

Grupta 13 puanlı Porto ve 8 puanlı Schalke 04 son 16 turuna adlarını yazdırırken, 4 puanlı Galatasaray ile 3 puanlı Lokomotiv Moskova, son hafta maçlarında alacakları sonuca göre UEFA Avrupa Ligi'nde mücadele etmeye hak kazanacak.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlar

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”

“Rakibimiz bizden daha iyi oynadı.”UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’…

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu’nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova’ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray’ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, “Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek.” dedi. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol […]

UEFA Şampiyonlar Ligi D Grubu'nun 5. haftasında Rusya temsilcisi Lokomotiv Moskova'ya deplasmanda 2-0 yenilen Galatasaray'ın teknik direktörü Fatih Terim, mağlubiyetin hava şartlarıyla ilgisi bulunmadığını belirterek, "Rakibimiz bizden daha iyi oynadı. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Ocak transfer dönemi çok şeyi belirleyecek." dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulunan Terim, arzuladıkları futbolu oynayamadıklarını, gol yollarında sıkıntılarının olduğunu söyledi.

Deneyimli teknik adam, yedikleri gole kadar kadar iyi bir oyun ortaya koyduklarını belirterek, "Tesadüf eseri yediğimiz gol bizi devreye mağlup soktu. İkinci yarı yediğimiz ikinci golün ardından kazanma ihtimalimiz yoktu, Lokomotiv bizden daha iyi oynadı." diye konuştu.

Genç savunma oyuncusu Ozan Kabak'ı başarılı oyunu nedeniyle tebrik eden Terim, "İyi oynayan da bizim oyuncumuz kötü oynayan da bizim oyuncumuz. Herkes, Galatasaray’da oynamanın çok önemli olduğunu bilmek zorunda. Bitirici noktada fazla bir etkimiz yok. Bu büyük bir handikap." ifadelerini kullandı.

Fatih Terim, yaklaşan transfer döneminin Galatasaray için büyük önem taşıdığına dikkati çekerek, "Ocak transfer dönemi çok önemli, çok şeyi belirleyecek. Bunlardan daha önemlisi, mağlubiyeti kabullenmeyen, futbolun doğrularını yapmaya çalışan bir takım ortaya koymak. Bu süreçte de asgari zararla devam etmek bizi çok mutlu eder." değerlendirmesinde bulundu

Bir soru üzerine Manuel Fernandes'in çok beğendiği bir futbolcu olduğunu kaydeden Terim, "Şu anda gündemimizde böyle bir transfer yok ama futbol bu, yarın ne olacağı belli olmaz." yorumunu yaptı.

Aynı başlıktaŞampiyonlar LigiSonuçlarGalatasarayEkipFatih TerimSporcu

Samandıra’da Ersun Yanal sesleri

Samandıra’da Ersun Yanal sesleriFenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ers…

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu. Süper Lig’in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri’nin önünde toplandı. Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski […]

Fenerbahçeli bir grup taraftar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplanarak, sarı-lacivertli takımın eski teknik direktörü Ersun Yanal lehine tezahüratta bulundu.

Süper Lig'in son haftasında yaşanan Trabzonspor mağlubiyetinin ardından sosyal medyada organize olan sarı-lacivertli taraftarlar, Samandıra Can Bartu Tesisleri'nin önünde toplandı.

Yaklaşık 50 taraftar teknik direktör Ersun Yanal lehine uzun süre tezahürat yaparak, Fenerbahçe yönetimine eski teknik direktörlerinin takımın başına getirilmesi için çağrıda bulundu.

Taraftarlar, yağmurlu havaya rağmen uzun süre alandan ayrılmazken, emniyet güçleri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu sırada polis ekipleri, taraftarlara dağılması için birçok kez anons yaptı.

Aynı başlıktaSüper LigSonuçlarPuan durumuErsun YanalSporcu

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlaması

Nijerya Futbol Federasyonu üyelerine yolsuzluk suçlamasıNijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve …

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı. Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu’ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF’nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka’nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja’daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin […]

Nijerya Futbol Federasyonunun (NFF) üst düzey yetkilileri, yolsuzluk ve dolandırıcılık suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldı.

Nijerya Ekonomi ve Finansal Suçlar Komisyonu'ndan (EFCC) yapılan açıklamada, NFF'nin üst düzey yetkililerinden Christopher Andekin, Jafaru Fadanari Mamza ve Rajan Zaka'nın, yolsuzluk ve dolandırıcılık yaptıkları suçlamasıyla mahkemeye çıkarıldığı bildirildi

EFCC avukatı Steve Odiase yaptığı açıklamada, Abuja'daki duruşmada NFF yetkililerinin suçlamaları reddettiğini, mahkemenin ise 5 Mart'ta yapılacak bir sonraki duruşmaya kadar yetkililerin yurt dışına çıkmalarını yasakladığını kaydetti.

EFCC, NFF yetkililerini 2015 yılında Uluslararası Futbol Federasyonları Birliği'nin (FIFA), Nijerya futbolunun gelişmesi için federasyona verdiği 9,5 milyon doları zimmetlerine geçirmekle suçluyor.